Sosyal Medya ve Geleceği

Beni alıntılamışsın fakat konuyu hortlatan ben değilim. Hatta konunun o tarihte açıldığınıda şimdi farkediyorum.
Aynen ben de simdi fark ediyorum.
Aynen, bende şimdi farkettim. :D

Bana kalırsa sosyal platformlar artık çöp haline geldi. Konunun üzerinden birkaç ay geçmiş. (Ve birkaç yıl :D) Birkaç ay öncesine göre, şu anki hali ile oldukça berbat. Millet sadece ego kasıyor bana göre. Kendilerini hep ön planda tutmaya çalışıyor; bak ben böyle güzelim, böyle yakışıklıyım, aha dün şuradaydım diyerek kendi kendilerini (artık gaza getirmek de denir mi bilemem) tatmin ediyorlar.

YouTube gibi ortamların hali zaten ortada. :ıslık: Yani bu platformlar artık pek güzel değil eskisi kadar. :izliyorum:

Mark Zuckerberg'in dediği olacak:

Bringing the world closer together.

Dünya küçük bir köydü, küçük bir semt haline gelecek.

İnterneti daha çok kulanacağız, daha farklı alanlarda kullanacağız, daha değişik bir biçimde kullanacağız, AR, VR ve AI teknolojileri gündelik gerçekliğimizin yeni elemanları haline gelecek.

Bunu şurada biraz (hani mindfucker derler ya) bezdirici bi' biçimde açıklamıştım. :D

iPhone 7 aldım, pişman oldum

Son düzenleyen: Moderatör:
Mark Zuckerberg'in dediği olacak:

Bringing the world closer together.

Dünya küçük bir köydü, küçük bir semt haline gelecek.

İnterneti daha çok kulanacağız, daha farklı alanlarda kullanacağız, daha değişik bir biçimde kullanacağız, AR, VR ve AI teknolojileri gündelik gerçekliğimizin yeni elemanları haline gelecek.

Bunu şurada biraz (hani mindfucker derler ya) bezdirici bir biçimde açıklamıştım. :D

iPhone 7 aldım, pişman oldum
Allah'tan önceden okumuşum. Beğenim varmış altta. Ne yazmışsın yahu?! :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı