Sosyal Medya Yanlışları

InJustice

Kilopat
Yer
Troposfer
Evet arkadaşlar. Konu başlığını inanın adlandıramadım tam olarak yani ne yazsam bilemedim :D Sizle sadece bir resim paylaşacağım. Ekran görüntüleri benim tarafımdan çekildi. Sayfa adı ve yorumu yapan kişiler sansürlendi. İhtiyacımız da yok. Sadece olayı size aktarmak istedim. Yorumlarınızı bekliyorum.

1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu olayların çoğu ülkede istikrar var her şey çok güzel muhabbeti yaratarak gündeme bir şekilde getirilmiyor maalesef. Eminim şunu da kimse duymamıştır sene önemli değil doğuda yaşandığını duyduğum bir olayı anlatayım size:

Askerlerimiz ile teröristler arasında geçmişte çıkan çatışmalarda teröristlerin bölgesinde bir askerimizin naaşı kaldığı zaman araya atıyorum Tunceli'de X köyün muhtarı bizim devletimiz ile teröristler arasında aracılık yaparak devletimiz de bir miktar para ödeyerek teröristlere, o bölgeden şehidimizin naaşı alınarak ailesine teslim ediliyormuş.

Bunu duyan oldu mu hiç ? Konuyu bitirelim burada :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı