Sosyal'de rahatsız olduğum üye tipleri

mertpivvo

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Ben sistemin son zamanlarda stabil calismamasindan dolayi Windows 7 Lite ISO dosyasi ile PC'ye format atmistim. Windows 7 Türkçe dil dosyasi istedim alta gelen yoruma bakiniz. Bakin ne zaman foruma girsem yarim saat, bir saat veya fark etmeksizin boyle kullanicilar beni buluyor. Sakin sakin cayinizi icerken yardim bekliyorsunuz ve boyle bir yorum geliyor. Bana iyiligim için soyluyormus gercekten buyuk adamlik yahu gozlerim yasardi. Belki ben Windows 10 kullanmamak için bir nedenim var, konuda da belirttim zaten. Dusunsenize bu kisi gelip size soyle diyor: 'Yil olmus 2020 neden Linux kullaniyorsun Windows 10 varken, Linux cop.' Ne tepki verirsiniz? Tamamen konuyla alakasiz yani ben donanimim dusuk diye Windows 10 kullanmiyorumdur, diger kisinin donanimi iyidir ama Windows 7 tercih ediyordur olamaz mi? Bir de 'Ahaha mahkemeye de verebilirsin.' demis ne alakaysa biraz guldum sonra yine sinirlendim. Ne de olsa empati seviyesi yerlerde insanlar cok ve her zaman karsilasacagim sanirim. Artik benim için yapacak tek şey bu gibi kullanicilari kaale almamak, bu daha basit olur.

Konu: Windows 7 Türkçe yapma - Technopat Sosyal

1600277133110.png

Son düzenleyen: Moderatör:
"Ben" demeye gelmiştim, konuda hedef varmış. :D Malum, çiçek çocuklar tarafından istila altındayım son zamanlarda. İplemiyorum ki sevinsinler. :D

Arkadaş da güzel troll'müş. Cevap bile verilmemesi gereken tiplerden. Çok var onlardan. :)

"Ben" demeye gelmiştim, konuda hedef varmış. :D

Arkadaş güzel troll'müş. :) Cevap bile verilmemesi gereken tiplerden. Çok var onlardan. :)
Benim hatam, cevap verme icgudusu iste. Birde ingilizce klavye ile yaziyorum ne kadar ugrastirici bir durum uzunca bu arkadasa durumu anlatmak. Bir defa cevap verince ilgi aliyorlar sonra bos argumanlar ile tartismayi devam ettiriyorlar. Prim vermem daha bu gibi kisilere.

Ben artık 1000. mesajım, 1000. beğenme sayısı, bugün doğum gibi konular açılması çok saçma. Bana kızan olacaktır ama gerçekler böyle.
Kesinlikle ben de öyle düşünüyorum. Samimi güzel bir ortamdayız ama kızıyorum bu tür konulara. Vaktimizi çalıp yardım edebileceğimiz konuları görmemizi engelliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı