Sosyal'de rahatsız olduğum üye tipleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet ben başlıyorum:

1-Kendisinin teknoloji hakkında bilgisi olduğunu zannedip daha doğru düzgün sistem önerisi yapamayanlar.
2-Dikkat çekmek için saçma sapan konular açanlar. Örnek olarak: (Kıza açılamıyorum taktik verin, bilmem kaç yaşındayım boyum 1, 65, ileride boyum ne kadar olur eğv eğv.)
3-Daha yeni üye olmasına rağmen kendisini bir şey zannedenler.
4-Son olarak her zaman cümleye hocam kelimesi ile başlayanlar.
Zaten 2. ve 3. maddeyi konu sahibi kendisi uygulamalı göstermiş sağolsun. Hocam en düzgün hitap şekillerinden biri olabilir. Hem saygılı, hem samimi.

4. maddeye katılmakla beraber 3. madde biraz yanlış olmuş bana göre. Bilgisi, tecrübesi olduktan sonra üyelik tarihiyle ne ilgisi var. AMD mühendisi gelip bugün kayıt olsa ve bilgisiyle ezmeye başlasa "sen kimsin ya" mı diyeceğiz?

Üyelik tarihine kısmen katılıyorum.
Üyeler arasında 3-4 yılı devirmiş olanların yazdıklarında bile bir ağırlık oluyor. Bu ağırlık yeni üyeler arasında da var ancak çok nadir. Verebileceğim en iyi örnek @Yener K. hocam.

Üyelik tarihine kısmen katılıyorum.
Üyeler arasında 3-4 yılı devirmiş olanların yazdıklarında bile bir ağırlık oluyor. Bu ağırlık yeni üyeler arasında da var ancak çok nadir. Verebileceğim en iyi örnek @Yener K. hocam.
Ne demek hocam. Sizler sayesinde varım.

Evet ben başlıyorum:

1-Kendisinin teknoloji hakkında bilgisi olduğunu zannedip daha doğru düzgün sistem önerisi yapamayanlar.
2-Dikkat çekmek için saçma sapan konular açanlar. Örnek olarak: (Kıza açılamıyorum taktik verin, bilmem kaç yaşındayım boyum 1, 65, ileride boyum ne kadar olur eğv eğv.)
Hocam 4 saçma gerisi doğru.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı