Technopat Sosyal'de sık görülen üye tipleri

Konu sahibinin zihinsel bir sıkıntısı yoksa tek cevap yeterli. Aynı cevapları spam'lemeye gerek yok. Ayrıca kural 6'ya göre bunu yapmak da yasak zaten.

Onu kastetmiyorum. Mesajım gayet açık değil mi? Kendisi farklı ifade atası olsa bile sürü psikolojisine kapılıyor, en çok kullanılmış ifadeyi atıyor.
Eğer yasaksa moderatörler gereğini yapar.

Ben istediğim ifadeyi atıp sonra çok kişi atınca sürü psikolojisi mağduru mu oluyorum?

Ben istediğim ifadeyi atıp sonra çok kişi atınca sürü psikolojisi mağduru mu oluyorum?

Hayır, öyle demek istemiyorum. İlk atanları saymıyorum zaten. Örnekle açıklayayım o zaman.

Mesela X üyesi mesajı gördü, çok komiğine gitti. O mesaja hahaha ifadesini atacak normalde, ama bakmış ki kimse hahaha atmamış. Bu durumda en çok atılan ifadeye bakıyor ve onu atıyor. Durum bu.

Bu arada bu konuyu bile mesaj sayıma bağlayan oldu ya. Bunları bilmekle mesaj sayısının nasıl bir orantısı, bağlantısı var. Alemsiniz gerçekten. :D

Hayır, öyle demek istemiyorum. İlk atanları saymıyorum zaten. Örnekle açıklayayım o zaman.

Mesela X üyesi mesajı gördü, çok komiğine gitti. O mesaja hahaha ifadesini atacak normalde, ama bakmış ki kimse hahaha atmamış. Bu durumda en çok atılan ifadeye bakıyor ve onu atıyor. Durum bu.

Bu arada bu konuyu bile mesaj sayıma bağlayan oldu ya. Bunları bilmekle mesaj sayısının nasıl bir orantısı, bağlantısı var. Alemsiniz gerçekten. :D
Daha ben öyle bir şeyle karşılaşmadım ki böyle bir şeyi inceleyecek kadar rahatsız olmaya gerek yok.

Geri
Yukarı