Sosyal'de rahatsız olduğum üye tipleri

@mertpivvo bana kalırsa da bu devirde Windows 10 kullanmak lazım. Ama sorulan soruya da düzgün cevap vermek gerekir. Alakasız yorum yapıp da ne değerlerinin kaldığını sanıyorlar acaba? Ardına da saçma sapan bir tartışma çıkıyor sadece.

Maalesef zaman calan bir tartisma fakat son zamanlarda cok yasiyorum bu gibi durumlari. Ben Windows 10'u neden kullanmadigimi konuda detaylica(!) Yazdim zaten. Donanimim eski olmasa seve seve Windows 10 kullanacagim tabii ki.

AC:O için Japonca dil desteği var mı diye sorduğumda, gelen 10 yorumdan sadece 8'i Japonca'yı kötüledi ve İngilizce oynamam gerektiğini söylemişti. Çok sinirlenmiştim, soruma cevap vermek yerine tavsiye vermeye çalışan üyelerden. :( Ama yapacak bir şey yok, ezberci bir eğitim sisteminden geliyoruz.

AC:O için Japonca dil desteği var mı diye sorduğumda, gelen 10 yorumdan sadece 8'i Japonca'yı kötüledi ve İngilizce oynamam gerektiğini söylemişti. Çok sinirlenmiştim, soruma cevap vermek yerine tavsiye vermeye çalışan üyelerden. :( Ama yapacak bir şey yok, ezberci bir eğitim sisteminden geliyoruz.
Tamamen benim dusunduklerimi soze dokmussunuz. Sosyalde cok fazla ezberci ve bilmedigi konular hakkinda konusan insanlar var.

Geri
Yukarı