Technopat Sosyal'de sevmediğiniz şeyler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok yorumu olan kişilere torpil geçilip az yorumu olan kişiler ufacık bir yazım hatası yapıldığında uyarı verilmesi.
Öyle bir şey yok. Sadece uzun süredir uyarı almamışsa bir kaç küçük hata görmezden geliniyor sanırsam.
Benim de uyarı listeme bakabilirsin :) Bayağı eskiden kalma ama az olduğunu söyleyemem :D

Moderasyon ekibinin verdiği cezalar sorgulanana kadar, Türkçe kurallarına neden uymadığımızı sorgulasak moderatör ekibi işsiz kalacak ama nerdeee :)

Moderasyon ekibinin verdiği cezalar sorgulanana kadar, Türkçe kurallarına neden uymadığımızı sorgulasak moderatör ekibi işsiz kalacak ama nerdeee :)
Ben sizi düşünüyorum, bu yüzden ara sıra bilerek hata yapıyorum.
Yersen😜

Ben seviyorum bu forumu ya, sevmediğim pek bir şey yok. :) Sağ olsunlar moderatör'ler bana bu güne kadar kötü veya haksız bir şey yapmadı. :) Bazı zamanlar hatamı affedip ban bile atmadılar, sırf bu yüzden yazdıklarıma daha çok dikkat ettiğim bile oldu. Teşekkür ederim hepsine. :) İlk katıldığım zamanlarda yazım yanlışlarına pek dikkat etmiyordum, ban atılınca ise sinirleniyordum. Ama sonradan fark ettim ki aslında güzel bir şey bu. Türkçe'yi daha iyi ve anlaşılır kullanmaya başladım. :) Ban ata ata öğrettiler diyebilirim yani ahaha. :D Tek yakındığım şey, kapak resmi. Her gün bakarım geri geldi mi diye, hala gelemedi ahahah. :)

Bazen ''bilgisiz'' insanların gereksiz yere diğer üyeler tarafından terslenmesi.

- Siyaset ve Tarih gibi konularin ana kategorisi yok. Muhtemelen siyasi tartismalarin onune gecmek icin yapilmis bir hamle olsa da, atiyorum "Ideal devlet yonetim bicimi ne olmalidir" sorusunu tartisabilecegimiz uygun bir kategori yok. Felsefe demeyin, o degil.
Felsefenin bir dalı olan Siyaset Felsefesinin alanına giriyor.
Siyaset bilimi daha çok Uluslar arası veya Ülke içindeki politik olaylarlı ele alır. Örnek verdiğiniz soru olan İdeal yönetim biçimi nedir sorusunu da Siyaset Felsefesini ele alan bir kaynakta bulabilirsiniz.
image.jpg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı