Sosyal'de sevdiğiniz ve sevmediğiniz şeyler

Başkalarının yazdıklarından aklıma yazıp bilgi almayı seviyorum.

Boyla ilgili konu açan kişilerin suyuna misil ilacı koyup sabaha kadar tualetten çıkmamalarını sağlamak istiyorum (!). Böyle konu açan kişileri sevmiyorum.

Jira mitoz bölünme geçirdi heralde. Her yerde onun profil fotoğrafını görüyorum.
Bence ferhatgecsin ama neyse...
Neden trollere karsı mudahale etmiyorsunuz arkadaslar? Bu durumdan rahatsız oldugumu soylememe sanirim gerek yok. Attiklari her mesaj da gereksiz kategorisinde degerlendirmek icin ornek niteliginde.

Bir de not duseyim, yuksek ihtimalle farklı hesapları var Sosyal uzerinde. Akıllarınca trolluk yapmaya calısıyorlar ancak uzerinde durulursa 2. hatta 3. hesapları ortaya cıkabilir.

Son düzenleme:
@dogant ve @Emir M. hariç yönetimden kimseyi sevmiyorum. Yobazları sevmiyorum. AMD'nin sürücülerinde sorun olduğunu bildiği halde kabul etmeyip fanboyluk yapanları sevmiyorum. Forumda arama yapmadan konu açanları sevmiyorum. @Autistic Boy 'ı sevmiyorum. @Asosyal Necmi adlı şahsı hiç sevmiyorum. @Recep Baltaş Sapphire'i seviyorum.

Son düzenleme:
@dogant ve @Emir M. hariç yönetimden kimseyi sevmiyorum. Yobazları sevmiyorum. AMD'nin sürücülerinde sorun olduğunu bildiği halde kabul etmeyip fanboyluk yapanları sevmiyorum. Forumda arama yapmadan konu açanları sevmiyorum. @Autistic Boy'ı sevmiyorum. @Asosyal Necmi adlı şahsı hiç sevmiyorum. @Recep Baltaş Sapphire'i seviyorum.
Moderatör kısmı dışında neredeyse hepsine katılıyorum. Özellikle de AMD fanboyları kısmına...

Çok önemli tarikat üyelerinden olan @Jirameister banlandı sanırsam. Multi hesap olabilir. Daha önceden üye olmamış birisinin Jira'yı bu kadar iyi tanıması zor.
Uygunsuz üslup cezası verildi ama süresini uzatmışlar, cezayı veren moderatöre sesleniyorum neden bana uzatıldı süresi? Önceden de aldım en fazla 3-5 saat oldu bu sefer ilk ceza olmasına rağmen 1 gün verildi.
Ama vazgeçmek yok, bu kadar kolay pes etmeyeceğim, yıldıramazsınız beni😉 en sevdiğim emoji tabii ki; 😉😉😉

Geri
Yukarı