Sosyaldeki kurallar sinirinizi bozuyor mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bak, anlamadığın şey ne biliyor musun? Sana verilen uyarı hatalıydı ve bunu fark ettikten sonra kaldırdık. Sonra bir konuda geçti, "Tassadar nerede" diye. Ben de oraya durumu açıkladım. Kendi açımdan konuşayım, verilen hatalı bir uyarıdan dolayı kullanıcının forumu terk etmesi üzücü bir durumdur. Bunu o mesaja da yazdım. Uyarının kaldırıldığından haberinin olmadığını düşündüm zira.
Ona yanlışlıkla bir uyarı verdim, sonra fark edince kaldırdık. Bundan dolayı mı bilmiyorum ama o günden beri girmiyor. Eğer bundan dolayıysa üzülürüm cidden.
Uyarıyı ben vermedim. Ama uyarı verildikten sonra 1 saat içinde kaldırdık. Pişman olmuş gibi görünmeye falan da çalışmıyorum ya da çalışmıyoruz.
Yalan söylemeye de başlamışız. Recep Baltaş, iktidarı örnek alıyoruz derken bayağı ciddiymiş. IMG_20200614_182412.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Sakinim zaten. Onun dışında, cümlenin devamında Türkçenin demişim.

"Türkçe"den ifadesinde ise bir sorun yok. TDK'ye bakabilirsiniz.

Özel adlara getirilen yapım ekleri, çokluk eki ve bunlardan sonra gelen diğer ekler kesmeyle ayrılmaz: Türklük, Türkleşmek, Türkçü, Türkçülük, Türkçe, Müslümanlık, Hristiyanlık, Avrupalı, Avrupalılaşmak, Aydınlı, Konyalı, Bursalı, Ahmetler, Mehmetler, Yakup Kadriler, Türklerin, Türklüğün, Türkleşmekte, Türkçenin, Müslümanlıkta, Hollandalıdan, Hristiyanlıktan, Atatürkçülüğün vb.

Özel adlara getirilen yapım ekleri, çokluk eki ve bunlardan sonra gelen diğer ekler kesmeyle ayrılmaz: Türklük, Türkleşmek, Türkçü, Türkçülük, Türkçe, Müslümanlık, Hristiyanlık, Avrupalı, Avrupalılaşmak, Aydınlı, Konyalı, Bursalı, Ahmetler, Mehmetler, Yakup Kadriler, Türklerin, Türklüğün, Türkleşmekte, Türkçenin, Müslümanlıkta, Hollandalıdan, Hristiyanlıktan, Atatürkçülüğün vb.
Ayırmadım zaten. Mesajı iyi okuyun.

Yalan söylemeye de başlamışız. Recep Baltaş, iktidarı örnek alıyoruz derken baya ciddiymiş.
Yani, ne diyebilirim ki... Uyarıyı ben vermedim, o mesajda öyle demişim, niye bilmiyorum, ama ben vermedim. Nitekim o mesajda da üzüntümü dile getirdim. Ama suçlu ve yalancı muamelesi görüyorum.
Neyi kanıtlamaya çalışıyorsun bilmiyorum, derdin aldığın uyarı mı moderasyon mu onu da çözmedim. Sana verilen uyarının hatalı olduğunu kabul ediyoruz, zaten kaldırdık. Bu konudaki üzüntümü de dile getirdim. He, moderasyonla aranda başka bir şey geçtiyse onu bilemem. Ben şu an moderatör değilim. Benim olduğum sırada yaşanan bir olay için sana gelip burada açıklama yaptım.

Neyse, geri geldiğine sevindim en azından.

Yani, ne diyebilirim ki... Uyarıyı ben vermedim, o mesajda öyle demişim, niye bilmiyorum, ama ben vermedim. Nitekim o mesajda da üzüntümü dile getirdim. Ama suçlu ve yalancı muamelesi görüyorum.
Neyi kanıtlamaya çalışıyorsun bilmiyorum, derdin aldığın uyarı mı moderasyon mu onu da çözmedim. Sana verilen uyarının hatalı olduğunu kabul ediyoruz, zaten kaldırdık. Bu konudaki üzüntümü de dile getirdim. He, moderasyonla aranda başka bir şey geçtiyse onu bilemem. Ben şu an moderatör değilim. Benim olduğum sırada yaşanan bir olay için sana gelip burada açıklama yaptım.

Neyse, geri geldiğine sevindim en azından.
İkiyüzlü olduğunuzu kabul edersiniz herhalde artık.

Moderatörken benimle alakalı olsun ya da moderasyonla alakalı olsun, eleştiri ya da yanlış uyarı konularının hepsine bakmaya, ilgi göstermeye çalıştım. Bu konuların çoğunu da kilitlemedim, kullanıcıya mesaj hakkı tanıdım. Nitekim yanlış uyarılar verdiğim de oldu. Kullanıcılar bunu belirtince özür dileyip, uyarılarını da kaldırdım. Ama uyarıların haklı olduğu zamanlarda uyarıyı alana sebebini güzelce açıklamaya da çalıştım.

Nitekim bu uyarıda da, hatalı olduğumuzu kabul ediyoruz. Ama buna rağmen yalancı muamelesi görüyorum.
İkiyüzlü olduğunuzu kabul edersiniz herhalde artık.
Hiçbir zaman ikiyüzlülük yapmadım. Konuyu kişiselleştirmeyin. Derdiniz uyarı mı moderasyon mu?

Moderatörken benimle alakalı olsun ya da moderasyonla alakalı olsun, eleştiri ya da yanlış uyarı konularının hepsine bakmaya, ilgi göstermeye çalıştım. Bu konuların çoğunu da kilitlemedim, kullanıcıya mesaj hakkı tanıdım. Nitekim yanlış uyarılar verdiğim de oldu. Kullanıcılar bunu belirtince özür dileyip, uyarılarını da kaldırdım. Ama uyarıların haklı olduğu zamanlarda uyarıyı alana sebebini güzelce açıklamaya da çalıştım.

Nitekim bu uyarıda da, hatalı olduğumuzu kabul ediyoruz. Ama buna rağmen yalancı muamelesi görüyorum.

Hiçbir zaman ikiyüzlülük yapmadım. Konuyu kişiselleştirmeyin. Derdiniz uyarı mı moderasyon mu?
Her ikisi. Bizzat sizin kilitlediğiniz konuda bu yaklaşımı rapor yolu ile eleştirmen gerekti hatta, siz de cevap verdiniz o kanaldan.

Alıntıladığım iki mesajdan birinde yazar yalan söylüyor, hangisi olduğu umrumda değil.

İnsiyatifimle konuyu kilitliyorum.

Bazen tartışmaların da sınırını koymamız lazım bunu beceremiyoruz. 17 sayfa boyunca buna müsade ettik fakat bu forumun kurucularına ve yönetimde bulunan arkadaşlara karşı ifade özgürlüğü maskesi altında kavga edercesine tartışmalara girmenin hiçbir fayda vermeyeceği kanaatindeyim.

İster diktatör konu kilitledi diyin ister başka şeyler. Kurallar bellidir uymayan ceza alır, haksız yere ceza aldığını düşünen varsa da bize ulaşır gereğini yaparız.

İtiraz etmek isteyen de "Bize Ulaşın" kısmından yazsın forumu boşuna meşgul etmesin.

Konu kilit.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı