Spiderman No Way Home biletleri Türkiye'de ne zaman satışa çıkar?

Film sanırım yarın internete düşücek bakalım varlarmıymış bu kadar eminsiniz :D.
Kesin varlar. Daniel rpk eğer olmazlarsa olmayan diye twit atan herkese 1000 dolar demiş. Gündem takip etmeyip boş zirvalayan birisin anladığım kadarıyla. Klasik türk reaksiyonu. Yarın burada ol lütfen.
Film sanırım yarın internete düşücek bakalım varlarmıymış bu kadar eminsiniz :D.
Buyur dostum. Hergun yeni birşey sızıyor ve 2 dakika önce yöne sızdı. Al sana Andrew in spidermaninin no way Home daki leak i.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kesin varlar. Daniel rpk eğer olmazlarsa olmayan diye tweet atan herkese 1000 dolar demiş. Gündem takip etmeyip boş zirvalayan birisin anladığım kadarıyla. Klasik Türk reaksiyonu. Yarın burada ol lütfen.

Ben yarından itibaren internette fazla takılmayacağım ama film mi izledikten sonra sırf bu arkadaşla (@Ashes ) dalga geçmek burada olacağım :D Dediğin gibi gündemi takip etmiyorlar sonra gelip dalga geçmeye çalışıyorlar.

Ben yarından itibaren internette fazla takılmayacağım ama film mi izledikten sonra sırf bu arkadaşla (@Ashes ) dalga geçmek burada olacağım :D Dediğin gibi gündemi takip etmiyorlar sonra gelip dalga geçmeye çalışıyorlar.
Takip ediyorum, her leak o kadar saçma geliyordu ki. Ayrıca Analiz özürlü demeniz yanlış. Son leaklar adam akıllı olanlar sadece. (Bir de Andrew sızıntısı mantıklıydı.)

Takip ediyorum, her leak o kadar saçma geliyordu ki. Ayrıca Analiz özürlü demeniz yanlış. Son leaklar adam akıllı olanlar sadece. (Bir de Andrew sızıntısı mantıklıydı.)
Çoğu fan yapımı oluyor genelde. Attıkları video da filmin duyurusu geldiği gün sızmış güya. Koskoca şirket direk ilk günden sızdıracak tabi :D.

Takip ediyorum, her leak o kadar saçma geliyordu ki. Ayrıca Analiz özürlü demeniz yanlış. Son leaklar adamakıllı olanlar sadece. (Bir de Andrew sızıntısı mantıklıydı.)

"Analiz özürlü" bunu ben demedim bro yanlışın var. Hakaret etmedim ben.

Geri
Yukarı