[Spoiler] Cyberpunk 2077 3 saatlik oynanış videosu

Herkesin aradığı o video. Ben izlemedim, sadece Load Game var mı diye baktım.
Uygunsuz bir içerik değildir. İsteyen izlemesin, sonra bana kızmayın. Arayanlar vardı, o yüzden paylaşıyorum. Güvenlidir. Tabii ki de spoiler varmış. PS4 videosudur.

Son düzenleme:
Duyduğuma göre bu kişilere yanlışlıkla erişim hakkı verilmiş ve erken sürümüymüş. Ayrıca zorluk seviyesi de gözükmüyormuş bu videoda. Ben izlemedim ablama izlettim :).

Umarım dediğiniz gibidir, bu oyunu oynayacak çok kişi var, ben balon diyordum ama umarım milletin parası boşa gitmez de düzgün bir şey oynarlar.

Umarım dediğiniz gibidir, bu oyunu oynayacak çok kişi var, ben balon diyordum ama umarım milletin parası boşa gitmez de düzgün bir şey oynarlar.
Benim beklentim yüksek değildi ancak RPG oyunlarına bayılırım. Çok sevdiğim bir konsept ve ucu çok açık. Hype'ı karşılayamasa da bana güzel gelsin yeter. Kimse beğenmesin bi' ben beğeneyim yeter :).

Son düzenleyen: Moderatör:
Atmosferik beklentileri olanlar için hayal kırıklığı.
Üzüldüğümü söyleyemem.
En ufak eleştiriye linç atanlar için yazık olmuş.

Niye tam ekran olmuyor?

m543z6foe.jpg

Arkadaşlar haberiniz olsun bu PS 4 versiyonu ve eski bir sürüm. Oynayan kişilere yanlışlıkla erişim verilmiş. PC versiyonu daha iyi olacaktır.
Yani GTA 5 kadar heyecan vermedi. Yada bana öyle gelmiştir :( (İlk çıktığı zamanlar)
İkisini kıyaslayamayız çünkü. İkisinin kategorileri de farklı, vaatleri de farklı.

Geri
Yukarı