[Spoiler] Cyberpunk 2077 3 saatlik oynanış videosu

Herkesin aradığı o video. Ben izlemedim, sadece Load Game var mı diye baktım.
Uygunsuz bir içerik değildir. İsteyen izlemesin, sonra bana kızmayın. Arayanlar vardı, o yüzden paylaşıyorum. Güvenlidir. Tabii ki de spoiler varmış. PS4 videosudur.

Son düzenleme:
Linki var mıdır elinizde?

Hocam şu videoda PC Max grafikleri 5:10'dan sonra gösteriyor biraz ama başka video bulamadım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Niye tam ekran olmuyor?

m543z6foe.jpg
Hocam nasıl yüklediniz? Oyunu az önce aldım ama çıkış tarihi 10 aralık yazıyor ve indiremiyorum.

Deus ex arayüzü gibi olmuş, grafikler pek iyi gelmedi, savaş sahneleri Call of Duty gibi.
Beğenmedim, zaten PC kaldırmıyor kaldırsa oynardım. Boşluktayım oyun olarak Whistlebor oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam tahmin ettiğim gibi karanlık hava ve Witcher3'deki gibi boğuk atmosfer. Başkasını bilmem de benim başımı ağrıtıyor bir müddet sonra. Keşke sıkışık dar yollar yerine RDR2 gibi geniş alanlar da koysalarmış. O kadar olmasa da harita hiç beklediğim gibi değil ana görev dışında pek açık dünyası güzel gibi durmuyor. Oynanışı da sevmedim videodaki. Video'ya göre

Oynanış 10/6
Harita 10/4
Atmosfer 10/1
Grafikler 10/9
Görevler ve NPC ler 10/9
Araç sürüşü 10/7

Toplam 36 puan. 36/6 = oyun 10 üzerinden 6 yıldız. Bence.
Hocam bölmelerde bir yanlışlık var gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı