Spor için FB ve Split programı

Mysmeh

Hectopat
Daha fazla  
Fb ile split arasındayım. Şu an bir yandan YKS'ye çalıştığım için spor sonrası da ders yapıyorum ve Full body çok yoruyor. Her bölgeye 3 bazen 4 hareket yapıyorum. Daha altı olunca az çalışıyor gibi hissediyorum fakat splitte de haftada 1 kez çalıyor kaslar. O yüzden o da az geliyor. Ne yapsam bilemiyorum. Spordan sonra ders çalışmam da lazım yoksa fb programımdan memnunum ama fazla yoruyor. Derse enerji kalmıyor gibi hissediyorum. Haftada 3- zorlarsam 4 gün gidebilirim onun dışındaki günler ders ağırlıklı veya dinlenme gibi oluyor. Ne önerirsiniz?

Fb ile split arasındayım. Şu an bir yandan YKS'ye çalıştığım için spor sonrası da ders yapıyorum ve Full body çok yoruyor. Her bölgeye 3 bazen 4 hareket yapıyorum. Daha altı olunca az çalışıyor gibi hissediyorum fakat splitte de haftada 1 kez çalıyor kaslar. O yüzden o da az geliyor. Ne yapsam bilemiyorum. Spordan sonra ders çalışmam da lazım yoksa fb programımdan memnunum ama fazla yoruyor. Derse enerji kalmıyor gibi hissediyorum. Haftada 3- zorlarsam 4 gün gidebilirim onun dışındaki günler ders ağırlıklı veya dinlenme gibi oluyor. Ne önerirsiniz?
Ben de yks hazırlanıyorum. Push Pull Legs + Upper Power şeklinde uyguluyorum haftada 4 gün. Hem kaslar haftada 2 defa çalışıyor hem de güç ve hipertrofi beraber götürüyorum.

Seninkini de beğendim. Split yapmayı düşünüyorum ama şu an iki farklı stil var kafamda göğüs-biceps / sırt-triceps / omuz-kol şeklinde ya da sırt-triceps-omuz / göğüs-biceps-omuz / göğüs-sırt-kol gibi düşünüyorum bölge başına fazla hareket yaptığım için fullbody aşırı yoruyor üstüne ders yapamıyorum bu ikiliden birini yapmayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı