Spor yapmadan nasıl kilo verilebilir?

Spor yapmadan kilo vermek istiyosan sıkı diyet + günde 8-10KM yürü en az. 75-78KG olsan yeterli aşağısına pek düşme. Sadece diyetle de verebilirsin ama tavsiyem yürüyüş de yapman.

1.Kalori açığı oluştur.
Örneğin günde 2000 kalori alıyorsan 1000 kalori al.

2.Uyandığında ilk 2 saat yemek yeme.

3.Türk kahvesi tüket. Metabolizmayı hızlandırır.

4-Bol bol soğuk su tüket. Bu da metabolizmayı hızlandırır.

5-Evin içinde hareket halinde ol. İnsan ayakta dururken bile az da olsa kalori yakar.

6-Kendine diyet programı yapmalısın. Protein ağırlıklı olmalıdır. Ama yapacağın program 1 hafta uygulayıp bırakacağın program olmamalıdır. Hayatında uygulayabileceğin beslenme programı olmalıdır.

Son düzenleme:
1.Kalori açığı oluştur.
Örneğin günde 2000 kalori alıyorsan 1000 kalori al.

2.Uyandığında ilk 2 saat yemek yeme.

3.Türk kahvesi tüket. Metabolizmayı hızlandırır.
Arkadaşa katılıyorum , türk kahvesi yerine filtre kahve de içebilirsin. Uyanınca aç karna filtre kahve iç şekersiz ve sütsüz hem enerjik olursun hem de tok tutuyor.

Arkadaşlar yaşım 16, boyum 1.80 ve kilom da 100 kilo. Sizce kaç kilo vermeliyim ve spor yapmadan nasıl kilo verebilirim?
Sağlıklı değil, sporsuz 110 kilodan 65 kiloya düştüm ve çok fazla sarkma oldu. Yine de kararlıysanız ben günde 2 öğün çok az yiyip aç yatıyordum ve haftada 3-4 gün 1 saat civarı yürüyüş yapıyordum. Ama dediğim gibi bacak hariç tüm bölgelerimde sarkma oldu diyebilirim kol, göbek vs.

Sağlıklı değil, sporsuz 110 kilodan 65 kiloya düştüm ve çok fazla sarkma oldu. Yine de kararlıysanız ben günde 2 öğün çok az yiyip aç yatıyordum ve haftada 3-4 gün 1 saat civarı yürüyüş yapıyordum. Ama dediğim gibi bacak hariç tüm bölgelerimde sarkma oldu diyebilirim kol, göbek vs.
Boy kaç ? 1.85'im 105'den 78'e düştüm herhangi bir sarkma olmadı bende.

Yeni konular

Geri
Yukarı