Spor Salonuna Gitmeden Spor Yapmak

Eğer göbeğin vesaire varsa mekik çekmeni öneririm. Biraz absürt bir yorum olmuş olabilir ama düzenli yaparsan katkısı oluyor. Tabii beslenmene dikkat etmelisin.

Yaklaşık 1 aydır evde bir çift 5 kg dambıllarımla spor yapıyorum.Yaza sıkı bir vucut ile girmek istiyorum, boyum 173 cm ve en son tartıldıgımda 74 kg'dim. Uyguladıgım programı ve beslenme şeklimi paylaşmak istiyorum. Pazartesi, perşembe ve Pazar günlerini spor günleri olarak belirledim, spor günlerimin aralığı uygun mudur? uyguladıgım haraketlerin fotografını paylaştım. Listedeki hareketlere ek olarak 1 dakika kobra gerinmesi, 70 saniye plank, 13 tekrar bacaklarını yukarı kaldırma egzersizi yapıyorum ve hareketlerim hepsi 3 set şeklinde. Beslenmem, sahurda 2 tane haşlanmış yumurta, 75g hindi füme zeytin, peynir, domates vs. şeklinde. İftarda ise evde iftar için ne yemek hazırlanmış ise onu yiyorum ondan 2 saat sonra bir paket ton balığı tüketiyorum. Beslenmemde yeterli midir? Temmuz ayında spor salonuna gidecegim fakat spor salonunda çalışmaya başlamadan evvel gelişim kaydetmek istiyorum. Sporla ilgilenen arkadaşlar görüşlerini bildirirlerse sevinirim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2020-05-10-16-02-22-938_softin.my.fast.fitness.jpg
    Screenshot_2020-05-10-16-02-22-938_softin.my.fast.fitness.jpg
    115,7 KB · Görüntüleme: 89

Geri
Yukarı