Spora yeni başlayanlar birisi için tavsiyeler

aspenaX

Decapat
Yani yeni başladım sayılmaz 1 yıl önce başladım ama sürekli üyelik alıp 2-3 gün gidip bıraktım. Bu sefer kararlıyım 1 haftadır gidiyorum. Boyum 1.81 ve kilom 80. diyet programı olarak ne önerirsiniz, ne yemeliyim ne yememeliyim? Ayrıca eklemek istediğiniz bir şeyler varsa da yazabilirsiniz. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani yeni başladım sayılmaz 1 yıl önce başladım ama sürekli üyelik alıp 2-3 gün gidip bıraktım. Bu sefer kararlıyım 1 haftadır gidiyorum. Boyum 1.81 ve kilom 80. diyet programı olarak ne önerirsiniz, ne yemeliyim ne yememeliyim? Ayrıca eklemek istediğiniz bir şeyler varsa da yazabilirsiniz. Teşekkürler.
Kimseden tavsiye alma seni senden daha iyi kimse bilemez. Araştır kendine göre derle.

Kanka günlük protein karbonhidrat yağ oranını karşılarsan dengeli şekilde yeter öyle program yapmak zorunda değilsin abartılı şekilde.

Yeni konular

Geri
Yukarı