SSD'nizin özelliklerini paylaşın

@CArLx hain Goldenfir. :(
Keşke bütün özelliklerine ulaşabilseydik çok güzel olurdu insanlara en ucuz 256GB'lık SSD olarak önerirdim.
Bu arada geçen gün birisi bu program yüzünden mavi ekran yedi. :ROFL:
Büyük geçmiş olsun o arkadaşa nasıl olduysa. :ROFL:

@MisakiTaro hocam SSD'nin içini açsam bulabilir miyiz ancak ne yalan söyliyeyim bilgisayarda daha önce ayırıp sökmediğim tek parça SSD kaldı zor bir işlem midir galiba tırnaklarından ayırmak gerek.

@Jotariel çok kolay. 4 tane vidayı çıkarınca ayrılıyor çoğunda.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Jotariel çok kolay. 4 tane vidayı çıkarınca ayrılıyor çoğunda.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
O zaman ben bilgisayarımı kapatıp söküp hemen fotoğraflarıyla dönüş yapıyorum.

Hocam maalesef açamadım çok özür dilerim vidasız çentikli bir SSD yapmışlar açarken bir adet çentiğini kırdım ve yarıda bıraktım açamadım.
2.png

Arka tarafı bu şekilde ön tarafında marka yazısı dışında hiçbir şey bulunmamakta. 😥
@MisakiTaro hocam benim bunu kırmamam dışında başka bir yöntemimiz kalmadı herhalde :(.

Boşverin hocam önemli mi? :D Sonra SSD pert olmasın.
Hocam demek ki bu ürünün yenilenmiş olduğu konusunu kesinleştirdik.
Bu videodaki vidalar yardımıyla kapatılmış ve SM2258XT kontrolcüsü bulunmakta.
Demek ki buraya kadarmış ancak emekliye ayrıldığı zaman kırarak açabileceğim dilerseniz AliExpress üzerinden aldığım bilgisayar parçalarını tanıtmaya devam edebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı