Starfield hakkında beklentileriniz nelerdir?

halilbey33

Hectopat
Agalar Starfield'ın çıkmasına çok az kaldı, hadi bu konuda heyecanımızı atalım, beklentilerimizi yazalım. Gamer aleminin Starfield konusunda şu an daha gazlı olması lazım, biraz hareket lazım. Starfield çıkıyor sonuçta, haydi.

Agalar Starfield'ın çıkmasına çok az kaldı, hadi bu konuda heyecanımızı atalım, beklentilerimizi yazalım. Gamer aleminin Starfield konusunda şu an daha gazlı olması lazım, biraz hareket lazım. Starfield çıkıyor sonuçta, haydi.
Bana hitap eden bir tür olmadığı için çok heyecanlı değilim sadece mutluyum bunun sebebide ilk günden GamePass'te olması.

Bir oyun vardı Enis Kirazoğlu kanalında yakın zamanda oyunamıştı dolandırıcı oyun tarzı birşey söylemişti bence o oyuna yakın olacak Enis Kirazoğlu kanalını takip edenler anlamıştır

Bu aralar Starfield'in konuşulması pek mümkün değil çünkü tüm dikkatler Baldur's Gate 3'ün üzerinde. Oyun değil, şaheser. Sanat eseri. Birazdan yine dalıp sabahlayacağım.

Starfield'ın ağır ingilizce gerektirecek olması ve türkçe dil desteğinin olmaması hevesimi kaçırmadı değil. Anonymous ekibi türkçe dil çevirisini onaylasa da gelmesi aylar sürecek. Game Pass'e dahil olmasa Steam üzerinden 900TL'ye alır mıydım? Sanmıyorum.

Bir oyun vardı Enis Kirazoğlu kanalında yakın zamanda oyunamıştı dolandırıcı oyun tarzı birşey söylemişti bence o oyuna yakın olacak Enis Kirazoğlu kanalını takip edenler anlamıştır
Bethesda firmasını bilen ve daha önceden oyunlarını oynamış biri olarak dolandırıcılık bence söz konusu değil çünkü bethesdanın daha önceden yapmamış olduğu bir tür değil. Cyberpunk gibi olmayacağını düşünüyorum.

Bu aralar Starfield'in konuşulması pek mümkün değil çünkü tüm dikkatler Baldur's Gate 3'ün üzerinde. Oyun değil, şaheser. Sanat eseri. Birazdan yine dalıp sabahlayacağım.
Baldurs gate'yi ben de oynuyorum bu aralar, evet çok güzel oyun, sarıyor ama anca starfield çıkana kadar oynayacağımı düşünüyorum. çünkü daha önceden bethesda'nın yapmış olduğu skyrim oyunu aklıma geliyor 😁

Geri
Yukarı