Starfield hakkında beklentileriniz nelerdir?

🤯 Frc 6, Cyberpunk, Death Stranding, Sniper Elite 5 gibi efsane RPG aksiyon macera oyunları varken Skyrim, RDR2, Baldur's Gate gibi basit ve ucuz oyunlara neden hayranlık duyulur anlamıyorum. Göreceksiniz Starfield de balondur. Çok kötü bir oyun olacak. Dünyanın en iyi aksiyon RPG oyunu FRC6'dır.
En iyi Mafya oyunu Mafya 3

🤯 Frc 6, Cyberpunk, Death Stranding, Sniper Elite 5 gibi efsane RPG aksiyon macera oyunları varken Skyrim, RDR2, Baldur's Gate gibi basit ve ucuz oyunlara neden hayranlık duyulur anlamıyorum. Göreceksiniz Starfield de balondur. Çok kötü bir oyun olacak. Dünyanın en iyi aksiyon RPG oyunu frc6'dır.

Cyberpunk nasıl RPG oluyor XD.

🤯 Frc 6, Cyberpunk, Death Stranding, Sniper Elite 5 gibi efsane RPG aksiyon macera oyunları varken Skyrim, RDR2, Baldur's Gate gibi basit ve ucuz oyunlara neden hayranlık duyulur anlamıyorum. Göreceksiniz Starfield de balondur. Çok kötü bir oyun olacak. Dünyanın en iyi aksiyon RPG oyunu frc6'dır.

Cidden Sniper Elite 5 hayatımda oynadığım en iyi RPG olabilir cok haklisin bu arada kiymetini bilmiyorlar senin.

Skyrim geçen gün alıp hayran kaldım combat ve grafikleri eski onun dışında Quest'ler yan görevler mükemmel e Starfield skyitmden daha büyük olacağına göre heyecan yapmamak elimde değil.

Beklentim çok yüksek, görev bolluğu ve kalitesi anlamında Skyrim kadar olsa yeter zaten o açıdan üstüne koymalarına bile gerek yok çünkü Skyrim şu an bile fazla iyi bir oyun.

Dünyanın en iyi aksiyon RPG oyunu FRC6'dır.
Far Cry serisinin hiçbir oyunun rol yapma oyunu olmaması dışında bir sıkıntı yok. Hepsi aksiyon & macera oyunu Far Cry'ların rol yapma öğeleri bile barındırmıyor. Far Cry mı diyorsun onu da bilmiyorum da FRC dediğinden onu anladım :D

Beklentim çok yüksek, görev bolluğu ve kalitesi anlamında Skyrim kadar olsa yeter zaten o açıdan üstüne koymalarına bile gerek yok çünkü Skyrim şu an bile fazla iyi bir oyun.

Far Cry serisinin hiçbir oyunun rol yapma oyunu olmaması dışında bir sıkıntı yok. Hepsi aksiyon & macera oyunu Far Cry'ların rol yapma öğeleri bile barındırmıyor. Far Cry mı diyorsun onu da bilmiyorum da FRC dediğinden onu anladım :D

Hacı, trole neden primini veriyorsun?

Skyrim'in üstüne bir şey koymasalar bile oynarım, I am become Bethesda fan ✌️😔.

Hacı, trole neden primini veriyorsun?

Skyrim'in üstüne bir şey koymasalar bile oynarım, ı am become Bethesda fan ✌️😔.

Tam 11 yaşında bir fanboy konuşması. Siz size çizilen sınırlar içinde koşturan labirent deneklerisiniz. Zoraki ve öğretilmiş kabuller çemberinde dönüp duran kurmalı sarmalın kurbanlarısınız. Ezberinizi bozan birini gördüğünüzde veya kabuğunuzu kıran bir şey okuduğunuzda hemen ‘trol' deyip konfor alanınızda uyuşmaya devam etmeyi, yani her zamanki gibi kolayı seçiyorsunuz. Çünkü konuşmak, tartışabilmek, alışılmışın dışında bir şey söylemek medeni bir cesaret gerektirir. Sizin gibi şirket tapınıcılığı yapanlar gözünü açıp etrafına bakamaz. Kendinize başkalarınca çizilen ufka bakabilirsiniz sadece.

Agalar Starfield'ın çıkmasına çok az kaldı, hadi bu konuda heyecanımızı atalım, beklentilerimizi yazalım. Gamer aleminin Starfield konusunda şu an daha gazlı olması lazım, biraz hareket lazım. Starfield çıkıyor sonuçta, haydi.
Aşırı fazla özgürlük sunması lazım. Her noktasına kadar özgür olmamız lazım. İster kostumizasyon olsun ister çatışmalara yaklaşım taktiklerimiz her seyi biz seçebilmeliyiz

Geri
Yukarı