Starfield hakkında beklentileriniz nelerdir?

Uzay temasına merakım ve tanıtımdaki bazı gezegenlerin atmosferini görünce direkt on sipariş verdim bekliyorum merakla Steam'den umarım bizim RX6700 10GB bayılmaz bu oyunda.

Starfield'ın ağır ingilizce gerektirecek olması ve türkçe dil desteğinin olmaması hevesimi kaçırmadı değil. Anonymous ekibi türkçe dil çevirisini onaylasa da gelmesi aylar sürecek. Game Pass'e dahil olmasa Steam üzerinden 900TL'ye alır mıydım? Sanmıyorum.
Evet Türkçe olmaması can sıkıcı. Hem de Bethesda gibi büyük bir firmanın Türkçe koymaması çok kötü.

Bethesda firmasını bilen ve daha önceden oyunlarını oynamış biri olarak dolandırıcılık bence söz konusu değil çünkü bethesdanın daha önceden yapmamış olduğu bir tür değil. Cyberpunk gibi olmayacağını düşünüyorum.
Yanlış anlamışsın Enis Kirazoğlu bir videosunda hatta bu vidyo yeni sayılır dolandırıcı dediği bir uzay oyunu vardı dolandırıcı demesinin sebebi ise çoook uzun zamandır betada olması neyse o oyuna beziyecek demek istemiştim

Çıksın da oynayalım uzun zamandır bu oyunu bekledim. Keşke bethesda'da çay bardağı olsaydım.

Eylül ayı güzel olacak Starfield ile Cyberpunk 2077'nin Phantom Liberty DLC'si geliyor. Bu ayı Remnant 2 ile geçiyorum, hikayesi vasat ama acayip sarıyor, UE5 ile yapılmış dünyalar da çok hoş görünüyor.

Uzay temasına sahip oyunlara merakım vardı starfiled tam bu merakımı giderecek ne yazık ki oyunun fiyatı sıkıntı YouTube'dan birkaç video izler hevesimizi atarız artık. Bir de o sistem gereksinimleri ne ya bizim Zotac 3050 patlayacak inşallah DLSS modu gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı