Starfield hakkında beklentileriniz nelerdir?

Bethesda yapıyor o yüzden haliyle beklentim büyük ama 1-2 korkum da var. Son zamanlarda artan optimizasyon sıkıntısını bu oyunda da yaşamak ve Bethesda'nın meşhur buglarının oyunu zehir etmesi.

Evet yok kim yapmış?

RPG denince akla ilk gelen firma yapıyor Bethesda yani. Adamlar koskoca Fallout, Skyrim gibi büyük işleri yapmış adamlar boş değiller yani ki bu firma şu anda Microsoft çatısı altında yani daha da güvenilir anlayacağın. Öyle dolandırma falan yandan yemiş firmalarla karşılaştırmaya gerek yok.

Ne faşizmini gördün ki böyle diyorsun kardeş? Adamlar ucuza kas gücü veriyor yine de yaranamıyor kimseye😩
Sürücüleri bir düzeltebilseler daha da sorun kalmayacak inşallah.

NVIDIA kendi sponsor olduğu hiçbir oyunda FSR'ı engellememişken AMD kendi kartları DLSS 3.0 karşısında ezilmesin diye engel koydu.

Yalnız rekabet böyle edilmez. 1 senede %24 olan pazar payları %12'ye kadar düştü ve daha da iniyor. Başkalarının yoluna taş koyacağına kendi işini yapacak AMD.

RPG denince akla ilk gelen firma yapıyor Bethesda yani. Adamlar koskoca Fallout, Skyrim gibi büyük işleri yapmış adamlar boş değiller yani ki bu firma şu anda Microsoft çatısı altında yani daha da güvenilir anlayacağın. Öyle dolandırma falan yandan yemiş firmalarla karşılaştırmaya gerek yok.
Morrowindi pas geçmeyelim😊

Ya niye herkes yanlış anlıyor oyun dolandırıcı demiyorum Enis Kirazoğlu kanalında bir oyun oynuyor ama oyun betada bu yüzden çok bilinmiyor işte ona benziyecek

Ben DLSS'in her türlü geleceğini düsünüyorum. Ya modçular getirecek ya da belli bir süre sonra bethasda.

Morrowindi pas geçmeyelim😊

Oynamaya fırsatım olmadı ondan sözüm yok ona.

Ya niye herkes yanlış anlıyor oyun dolandırıcı demiyorum Enis Kirazoğlu kanalında bir oyun oynuyor ama oyun betada bu yüzden çok bilinmiyor işte ona benzeyecek.

Ahshahaha sen şeyi mi diyosun geçen video atmıştı böyle setup kurmuşlar uzay gemisi falan sürüyordu. Eğer onu diyorsan evet ben de kötü yorum yaptın sandım ya kusura bakma ahashah :D

Ahshahaha sen şeyi mi diyosun geçen video atmıştı böyle setup kurmuşlar uzay gemisi falan sürüyordu. Eğer onu diyorsan evet ben de kötü yorum yaptın sandım ya kusura bakma ahashah :D
Evet yoksa Bethesda ya dolandırıcı denmez diyeni döverler :D

🤯 Frc 6, Cyberpunk, Death Stranding, Sniper Elite 5 gibi efsane RPG aksiyon macera oyunları varken Skyrim, RDR2, Baldur's Gate gibi basit ve ucuz oyunlara neden hayranlık duyulur anlamıyorum. Göreceksiniz Starfield de balondur. Çok kötü bir oyun olacak. Dünyanın en iyi aksiyon RPG oyunu FRC6'dır.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı