Starfield korsanı çıkmış!

Sanırım Denuvo veya ona benzer zor bir koruma yoktu. Buna şaşırmadım. Sevindirici bir haber diyebilirim. Çünkü sevip sevmeyeceğimden ve bilgisayarımın nasıl bir performans vereceğinden emin değilim. O yüzden deneyip duruma göre satın alma yoluna gidebilirim.

Hatta şimdi Fitgirl Repack indiriyorum.

Son düzenleme:
Game Pass olmasa kesinlikle korsan indirilmeli çünkü bu berbat optimizasyon ve grafiklerle bin TL hak etmiyor.

Optimizasyonunu yine iyi kurtarmışlar bence hocam. O kadar dünya, o kadar gezegen vs vs. 3050M bile 40-60 FPS arası oynayabiliyorsa bu oyunu ben optimizasyonda sorun olduğunu düşünmüyorum.

Bende RX6800 var 16 GB VRAM'i var kartın yani harbi çanavar ama ultrada şehirlerde büyük yerlerde 40 FPS ile oynatıyor.

Hocam çok şaşacak bir durum yok Türkiye'de yaşayan ortalama birisinin oyuna 1000 TL verebileceğini sanmıyorum. Game Pass alınabilir.

Korsan sitelerde Starfield Full oyun yayımlanmış arkadaşlar. (Özendirme değil sadece bir haberdir).

Bethesda battı hocam şu anm ne yapacaklarından şaşırmış haldeler. Hemen Denuvo yapmalılar!

Hocam zaten oyun offline diye biliyorum. Olmadığında bile offline girilebiliyor. Hem de yılın en çok beklenen oyunu. FitGirl abimiz korsanlatmasın da ne yapsın?

Sanırım Denuvo veya ona benzer zor bir koruma yoktu. Buna şaşırmadım. Sevindirici bir haber diyebilirim. Çünkü sevip sevmeyeceğimden ve bilgisayarımın nasıl bir performans vereceğinden emin değilim. O yüzden deneyip duruma göre satın alma yoluna gidebilirim.

Hatta şimdi FitGirl Repack indiriyorum.

Bende 1660 Ti var. Kaldıramaz korkusuyla indirmiyorum :(

Geri
Yukarı