Steam bakiye katlama nasıl yapılır?

Hocam bakiyeyi biriktirsem de olur. Geç olsun ama daha fazla kâr edeyim. Bu iş için steam cüzdana bakiye yüklemek gerekiyor mu? Kartla yapsak olur değil mi?

Tamam hocam biraz daha araştırıp başlamayı düşünüyorum. Bu iş için bilgisayarı açık bırakmaya gerek var mı? Arkadaşım Idle Master uygulamasıyla yapıyormuş.
Bilgisayarı açık bırakmak istemezsen telefon için İdle Daddy var onu kullanabilirsin.

Hocam geçen bu oyunlarla iyi kâr etmiştim pazardan gene bak istersen fiyatlarına kimi kartlar 2 TL civarındaydı ben satarken.

Screenshot_20221226-190518_Steam.jpg

Hocam geçen bu oyunlarla iyi kâr etmiştim pazardan gene bak istersen fiyatlarına kimi kartlar 2 TL civarındaydı ben satarken.

Eki Görüntüle 1614618

Hocam benim hesapta 0.67 dolar harcamışım toplam. 5 dolar harcamam gerekiyor pazara girebilmek için. Şu an hiçbir kartın fiyatına bakamıyorum. Acaba şimdi kâr ettiren oyunları alsam kartlarını indirimler bittikten sonra satsam olur mu?

Bilgisayarı açık bırakmak istemezsen telefon için Idle Daddy var onu kullanabilirsin.

Telefonum iOS olur mu?

Hocam benim hesapta 0.67 dolar harcamışım toplam. 5 dolar harcamam gerekiyor pazara girebilmek için. Şu an hiçbir kartın fiyatına bakamıyorum. Acaba şimdi kâr ettiren oyunları alsam kartlarını indirimler bittikten sonra satsam olur mu?

Telefonum iOS olur mu?
İOS'ta yokmuş.

Geri
Yukarı