Steam "bu hesaba bir başkası tarafından erişilmiş olabilir." uyarısı

UmutWayne

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle 2 hafta önce yeni bir hesap alıp dün Prime çektim bugün 10 rekabetçi maçıda atıp rankımı belirledim ve çıkıp 1-2 saat sonra girdiğimde altaki fotoğrafta görünen uyarıyı yedim ve Online sunuculara giremiyorum profilim gizli bunu nasıl çözebilirim?

Dosya Ekleri

• 12312321412412412.PNG
    12312321412412412.PNG
    41,9 KB · Görüntüleme: 154
@UmutWayne

O zamanlar CD anahtarı olayı farklı çalışıyordu ve kutulu olarak belirli bir sayıda oyun mevcuttu. Destek ekibi ilk etkinleştirilen anahtarı vesaire görebiliyor ayrıca.

Orasını hesap sahibi düşünecek artık. Ben mesela 15 sene önce aldığım oyunun kutusunu sırf bu yüzden saklıyorum. Bir şey olursa hesabı kolay bir şekilde kurtarabileyim diye.

Bu arada bedava derken neyi kastettiniz tam olarak?

Half-Life pack eski olan hesapların tamamına tanımlanmış bedava olarak bunu kastettim.

Sırf 10 yıllık/5 yıllık CS:GO tecrübe jetonu var, eski görünüyor vs. diye almayın şu hesaplardan. Günün birinde illaki kalıcı olarak elinizde patlayacak.

Patladı maalesef.

Steam destekten şu şekilde bir cevap aldıysanız geri dönüşü yok maalesef, geçmiş olsun.

Merhaba,

Bu hesabı kurtarabilmemiz maksadıyla bu hesabı oluşturmak için kullanılan ilk CD anahtarının sahipliğini doğrulamamız gerekiyor.

Lütfen Destek Talebi Numarasını olan XX-XXXX-XXXX-XXXX'i direkt olarak elle hızlı başvuru kılavuz kartının veya CD anahtarının üzerindeki çıkartmanın üzerine yazın (numara ayrı bir kağıt parçası üzerine yazılmamalı veya bir görüntü düzenleyicisi aracılığıyla eklenmemelidir) ve CD anahtarının dijital fotoğrafıyla veya taranmış biçimiyle .jpg formatında olacak şekilde bize gönderin. Gönderdiğiniz görüntünün siyah beyaz değil renkli bir görüntü olduğundan emin olun.

Eğer ambalaj üzerinde CD anahtarını bulmakta güçlük yaşıyorsanız lütfen yardım için buraya tıklayın.

Örnek görüntüler:

Hesap sahipliğinizi doğruladıktan sonra size memnuniyetle yardımcı olacağız.

Bunun gibi içinde Half-Life Platinum Pack vs. gibi CD anahtarıyla paket etkinleştirilmiş hesapların kaderi bu oluyor, özellikle sonradan satın alındıysa. Hesapların giriş adı, ilk e-posta adresi ile aynı olduğu için bir yöntem ile çalınıp satılıyorlar.

Öncelikle 2 hafta önce yeni bir hesap alıp dün Prime çektim bugün 10 rekabetçi maçı da atıp rankımı belirledim ve çıkıp 1-2 saat sonra girdiğimde alttaki fotoğrafta görünen uyarıyı yedim ve Online sunuculara giremiyorum. Profilim gizli bunu nasıl çözebilirim?

Dostum bende de aynısı oldu. Ben bu hesabı satın almıştım fakat ilk e-postasını kart bilgilerini falan girdim ilk Steam destekte cevap veren adam diger e-postanızı atın dedi, ben de attım sonra Bia denen bir tane bir adam geldi ve bu hesabın sahibi siz değilsiniz hesabınızı kullanamayacaksınız dedi.

Dostum bende de aynısı oldu. Ben bu hesabı satın almıştım fakat ilk e-postasını kart bilgilerini falan girdim ilk Steam destekte cevap veren adam diger e-postanızı atın dedi, ben de attım sonra bia denen bir tane bir adam geldi ve bu hesabın sahibi siz değilsiniz hesabınızı kullanamayacaksınız dedi.

Ypaacak bir şey yok.

Geri
Yukarı