Steam envanterim soyuldu

Bende ilk kez böyle bir şey duyuyorum Steam Guard'a rağmen nasıl olabiliyor çünkü bir kaç saniyede bir değişen guard şifrelerini sadece telefonda siz görebilirsiniz tabii telefon o anda başkasının elinde değilse
Ve Steam hesabına başka cihazdan girince hem bildirim geliyor hem de Guard kodu istiyor, hadi girdi ama eşya satmak için hem onay kodu gönderiyor hem bildirim geliyor hem de takas olursa bekleme süresi koyuyor. Gerçekten ilginç.

Bende ilk kez böyle bir şey duyuyorum Steam Guard'a rağmen nasıl olabiliyor çünkü bir kaç saniyede bir değişen guard şifrelerini sadece telefonda siz görebilirsiniz tabii telefon o anda başkasının elinde değilse.
telefonumda şifre var zaten üstelik steam'a giriş yapmak icin de özel sifre var

Hocam internet kafeye gitmediniz, takas talebi ile dolandırılmadınız, şifrenizi kimseye vermediniz, Steam Guard aktif. Nasıl oluyor bu iş anlamak çok güç. Siz yanlışlıkla dalgınlığınıza gelerek 10 kuruş diye yüksek fiyatlı öğeleri satmış olmayın?

Siz yinede hesabınızın güvenliğini gözden geçirin derim.

Alttaki linkten kontrol edebilirsiniz. Görseldeki gibi ise sorun yok. Değilse iptal edin, kaldırın.

benım satmamım ınkanı yok benım steam'a son girisim 27 temmuz , öğeler 30 temmuzda satılmıs

Ve Steam hesabına başka cihazdan girince hem bildirim geliyor hem de Guard kodu istiyor, hadi girdi ama eşya satmak için hem onay kodu gönderiyor hem bildirim geliyor hem de takas olursa bekleme süresi koyuyor. Gerçekten ilginç.
bende anlamadım umarım steam çözer bu durumu , bana göre açık vede net bir şekilde steam'ın açığından yararlanılmış gibi geliyor ama madem böyle bir açık var benım envanterden ne istedin ki :D

telefonumda şifre var zaten üstelik steam'a giriş yapmak icin de özel sifre var

benım satmamım ınkanı yok benım steam'a son girisim 27 temmuz , öğeler 30 temmuzda satılmıs

bende anlamadım umarım steam çözer bu durumu , bana göre açık vede net bir şekilde steam'ın açığından yararlanılmış gibi geliyor ama madem böyle bir açık var benım envanterden ne istedin ki :D
Hocam morelinizi bozmak istemem fakat öğelerinizi artık geri alamazsınız. Şimdiden sonrası için dikkat edin.

Hocam morelinizi bozmak istemem fakat öğelerinizi artık geri alamazsınız. Şimdiden sonrası için dikkat edin.
Öğeler geri alınamasa bile satış yapılan öğelerin takibi sonucu "illegal eşya" konumuna düşüp satın alan kullanıcılardan da silinir. Ve eğer sistemsel bir hata olduğu fark edilirse hasarı tazmin edilebilir. Valve 15-20 doların üstüne yatacak bir firma değil. Yüzbinlerce kullanıcısına yanlış indirim uyguladı diye 1 dolar geri ödeme yapmıştı yıllar önce.

Desteğin size verdiği yanıtları bizler ile de paylaşın hocam, inanın merak ettik durumu.
mail'imi kontrol ediyorum sürekli cevap geldiği zaman bilgilendirme yapacağım

Öğeler geri alınamasa bile satış yapılan öğelerin takibi sonucu "illegal eşya" konumuna düşüp satın alan kullanıcılardan da silinir. Ve eğer sistemsel bir hata olduğu fark edilirse hasarı tazmin edilebilir. Valve 15-20 doların üstüne yatacak bir firma değil. Yüzbinlerce kullanıcısına yanlış indirim uyguladı diye 1 dolar geri ödeme yapmıştı yıllar önce.
bilemiyorum ancak bu şekilde benim onayımın dışında olması imkansızdı... bekliyorum bende

arkadaşlar , yanıt geldi ve beni hiç ama hiç tatmin etmedi bende tekrardan yanıt olarak olayı biraz daha açıkladım...

@Göktuğ_ @monasfe @caliskan0224

Dosya Ekleri

• steam.PNG
    steam.PNG
    62,3 KB · Görüntüleme: 100
Son düzenleme:
mail'imi kontrol ediyorum sürekli cevap geldiği zaman bilgilendirme yapacağım

bilemiyorum ancak bu şekilde benim onayımın dışında olması imkansızdı... bekliyorum bende

arkadaşlar , yanıt geldi ve beni hiç ama hiç tatmin etmedi bende tekrardan yanıt olarak olayı biraz daha açıkladım...

@Göktuğ_ @monasfe @caliskan0224
Üzücü.

Geri
Yukarı