Steam envanterim soyuldu

madem böyle bir açık var

Sistemsel bir acik olsaydi binlerce dolar degerindeki hesaplara dadanirlardi. Valve calinan ya da takas edilen ögeleri iade etmemekte.

Daha önce ücüncü parti sitelere giris yaptiysaniz API'den dolayi hesabinizda bir seyler dönmüs olmasi muhtemel. Sistemsel bir acik olmadigi kesin.

Olay benim de başıma gelmişti pazar geçmişinize bakın 10 kuruşluk itemi 300 TL'ye satın almışlardır maalesef kurtuluşu yok ve bu da demek virüs bulaşmıs PC'nize
Pazar geçmişini SS atabilir misiniz?

Sistemsel bir acik olsaydi binlerce dolar degerindeki hesaplara dadanirlardi. Valve calinan ya da takas edilen ögeleri iade etmemekte.

Daha önce ücüncü parti sitelere giris yaptiysaniz API'den dolayi hesabinizda bir seyler dönmüs olmasi muhtemel. Sistemsel bir acik olmadigi kesin.
hayır , herhangi bir sitede hesabım aktif olarak görünmemekte

Aynısı başıma geldi maalesef. CS:GO'daki itemlerim 23 Ocak günü satılmış. En kötüsü daha yeni fark ediyor olmam aslında. Elbette hiçbir şekilde Steam Destek buna çare bulamayacak ama 0.02 TL'lik itemi 500 TL'ye alan hesabı tespit ettim ve ilgili pazar geçmişi ile desteğe bildirdim. En iyisi hiçbir siteye steam ile giriş yapmamak.

Cevap geldi mi? Aynısı oldu bana da ve ben steamle hiç bir siteye girmedim.
Ben de girmemiştim. Cevap geldi evet. Şu an için hiçbir sıkıntı yaşamadım çok şükür yukarıdaki maddeleri yaptıktan sonra. Gelen cevap şöyle idi:

x12.PNG

Bunu nasıl aştınız bütün envanterimi soyuyorlardı 250 lirasını kurtardım bir 200 TL daha gitti 500 32 sayfa itemim gitti SSD ya da RAM temizlelemem mi gerekiyor nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olur musunuz?

Bunu nasıl aştınız bütün envanterimi soyuyorlardı 250 lirasını kurtardım bir 200 TL daha gitti 500 32 sayfa itemim gitti SSD ya da RAM temizlelemem mi gerekiyor nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olur musunuz?
Steam hesabınıza bağlı mail adresinizi değiştirin, yeni mail adresinizin şifresini kusursuz olarak oluşturup mutlaka kağıda yazılı olarak not edin, Steam Guard daima etkin kalsın, Steam şifrenizi mail adresinizin şifresinden farklı olacak şekilde değiştirin. Ayrıyeten sağlam bir antivirüs indirip tam tarama yaparak sistemde trojan kontrolü yapın.

Bunların dışında Steam hesabınızı kısmen işiniz düşerse Humble Bundle dışında asla 3. parti sitelere bağlamayın ve de giriş yapmayın. Tıkladığınız link Steam hesabınıza giriş yapmanızı istiyorsa bunu da yapmayın. İlla ki içiniz rahat etsin istiyorsanız yukarıdaki işlemlerden sonra format atın.

Geri
Yukarı