Steam envanterim soyuldu

1-2 ay evvel aynısını yaşadım. Maalesef Steam Guard 1 dolar ve üzeri eşyalar için ek onay istiyor. Eğer daha öncesinde Steam ile bir yerlere ya da kasa satış sitelerine girdiyseniz böyle bir durumun olması olağan. API key çalınması da olabilir. Tüm cihazlardan çıkış yap deyin ve şifrenizi değiştirin. Geçmiş olsun.
API key çalınıp çalınmadığını nasıl anlayabiliriz?

API key çalınıp çalınmadığını nasıl anlayabiliriz?
Hocam internet kafeye gitmediniz, takas talebi ile dolandırılmadınız, şifrenizi kimseye vermediniz, Steam Guard aktif. Nasıl oluyor bu iş anlamak çok güç. Siz yanlışlıkla dalgınlığınıza gelerek 10 kuruş diye yüksek fiyatlı öğeleri satmış olmayın?

Siz yinede hesabınızın güvenliğini gözden geçirin derim.

Alttaki linkten kontrol edebilirsiniz. Görseldeki gibi ise sorun yok. Değilse iptal edin, kaldırın.

Bu konunun 2. sayfasında açıklanmış bu şekilde.

Sevgili arkadaşlar az önce Steam hesabıma girdim ve değerli tüm itemlerim gitmiş (yaklasık 300-400 TL civarında) hesabım Steam Guard ile korunuyor nasıl gittiğini anlayamadım üstelik son takas gec misine baktıgımda ıse 29 Temmuz'da benım kendım yaptığım takas görünüyor :( ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilecek var mı? Telefonuma benım kendı isteğimle giriş yapmam dışında herhangi bir kod gelmedi üstelik PC'mde bile hesabım kayıtlı değil herhangi bir irternet kafeye gittiğimde 2. hesabımı kullanıyorum ve 10 kuruşluk bir şey satacağım zaman, takas yapacağim zaman onaylama gelir di. O bile gelmemiş kısacası Steam'ın açığını kullanmışlar gibi geliyor... Ne yapmam gerekiyor çok üzgünüm şu anda.

Öncelikle geçmiş olsun bu durumda yapıcağınız bir şey yok destek bunlara bir şey yapamıyor haklı olarak karışık bir durum Steam API keyinizi kontrol edin ve envanterinizi gizleyin ve içiniz rahatlar mı böyle bilmiyorum benim 6 klık envanterim çalındı sizin 300 TL'lik böyle düşünün unutun gitsin ben unuttum bile.

1685776312242.png

Öncelikle geçmiş olsun bu durumda yapıcağınız bir şey yok destek bunlara bir şey yapamıyor haklı olarak karışık bir durum Steam API keyinizi kontrol edin ve envanterinizi gizleyin ve içiniz rahatlar mı böyle bilmiyorum benim 6 klık envanterim çalındı sizin 300 TL'lik böyle düşünün unutun gitsin ben unuttum bile.

Eki Görüntüle 1804686

Aslına bakarsanız şu anda daha iyi envanterim var bıçak alacağım ama tekrar giderse diye almıyorum :D yapacak bir şey yok Steam API key Vs'de temizdi ama... Şu kasa açma siteleri vs onlara dikkat etmek lazım bence.

Geri
Yukarı