Steam hesabım çalındı

mOOsliman31

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir gün Steam'e girdim ve oyunu açıp oynuyorum öldüğümde adım may god bless you.
(Ronaldo) olarak değişmişti. Baktım telefon numaram ve epostam değişmiş şok oldum ve ne yapmalıyım bilmiyorum. 40'dan fazla oyunum var oyun alım faturalarım var Gmail de.

Arkadaşlar bir gün Steam'e girdim ve oyunu açıp oynuyorum öldüğümde adım may god bless you.
(Ronaldo) olarak değişmişti. Baktım telefon numaram ve epostam değişmiş şok oldum ve ne yapmalıyım bilmiyorum. 40'dan fazla oyunum var oyun alım faturalarım var Gmail de.

Desteğe yazın hocam.

Alırsın, Steam desteğe talep aç oyunları satın alırken girdiğin kartları ve faturaları göster biiraz zaman geçince direkt verirler hiçbir şey olmaz elinde faturan varsa.

Steam desteğe durumu belirtip
Oyun aldığın kredi kartının son 4 hanesi
Elinde varsa her hangi bir alışverişin faturası ( yok ise e postanı kontrol et)
Hesabın ilk e postası
Kod ile oyun etkinleştirdiysen herhangi birinin kodu
Ve hesap ile ilgili bilgileri ilet. Hesap eline geçecektir.

Derhal steam desteğe yazmanızı öneririm ve tekrardan eposta ile telefon numarasını değiştirip steam guard'ı aktif edin.
Ayrıca faturalarını da göster.

Steam Guard kullanmıyor muydunuz?

Steam Guard kullanmıyor muydunuz?
Muhtemelen bir siteye giriş sağlamış arkadaş hesabı ile. Böyle durumlarda şaakk diye guard disaktif kalabiliyor. Eski bir hesabımda benzer bir sorun yaşamıştım ve yaşım küçük diye ağlayıp geçmiştim. Şimdi ne yapmam gerektiğini bilsem de hesap ile ilgili tek bildiğim içinde 3 tane oyun olduğu :) İsmini bile hatırlamıyorum.

Geri
Yukarı