Steam hesabım çalındı

TAYRON231

Decapat
Daha fazla  
Merhaba başlıkta da gördüğünüz gibi Steam hesabım çalındı çalınmadan önce birkaç kasa açmıştım ve kartımı kaydetmiştim. Ancak çalınmadan hemen önce kartımı silmiştim Steam hesabımda neredeyse hiçbir şey yoktu kartımı sildiğim halde kartımı bulabilirler mi? Ya da bana herhangi bir zarar verebilirler mi?

Hesabınızda herhangi bir satım alım yapıldıysa epostanıza fatura gelmiş olmalıdır. O faturayı desteğe atıp hesabınızın çalındığını söylerseniz hesap sahipliği kanıtı olarak faturayı gösterirsiniz ve destek hesabınızı verir.

Merhaba başlıkta da gördüğünüz gibi Steam hesabım çalındı çalınmadan önce birkaç kasa açmıştım ve kartımı kaydetmiştim. Ancak çalınmadan hemen önce kartımı silmiştim Steam hesabımda neredeyse hiçbir şey yoktu kartımı sildiğim halde kartımı bulabilirler mi? Ya da bana herhangi bir zarar verebilirler mi?

Hocam çokça kez Steam hesabımı çaldırdım, böyle sitelerde sanal kart kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim.
Siz önlem olarak kartınızı kapatıp yeni kart talep edebilirsiniz.
Geçmiş olsun.

Hocam çokça kez Steam hesabımı çaldırdım, böyle sitelerde sanal kart kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim.
Siz önlem olarak kartınızı kapatıp yeni kart talep edebilirsiniz.
Geçmiş olsun.

Hocam kartımı kapadım ve Steam desteğe taleb gönderdim Steam hesabımdan e postamı çalamazlar öyle değil mi yani şu an herhangi bir tehlikede değilim öyle değil mi?

Steam üzerinden sizin kart bilgilerinize erişemezler. Ayrıca hesap detaylarında da kartınızın sadece son 4 hanesi görünmekte. Geri kalanlar ise zaten şifreli bilgiler oluyor.

Anladım hocam içimi rahatlatınız teşekkür ederim.

Hocam kartımı kapadım ve Steam desteğe taleb gönderdim Steam hesabımdan e postamı çalamazlar öyle değil mi yani şu an herhangi bir tehlikede değilim öyle değil mi?

Anladım hocam içimi rahatlatınız teşekkür ederim.

Mail adresinize erişimleri olmadığı sürece çalamazlar.
(2'li doğrulama kullanıyorsanız)

Hocam kartınız kayıtlı olduğu için hesabı da geri alabilirsiniz Steam desteğe yazın o size gerekenleri söyler.

Hesabınız nasıl çalındı tam olarak?

Hocam bir kasa açma sitesinde kasa açtım ve iyi bir skin çıktı bende dolandırıcı olduklarından şüphelendiğim için 2. hesabımla o siteye giriş yaptım ve düşündüğüm gibi dolandırıcı çıktılar ve hesabımı çaldılar zaten hesabın içinde neredeyse hiçbir şey yoktu ancak yine de geri almak istiyorum.

Geri
Yukarı