Steam hesabım çalındı

xGusion

Zeptopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600 Amd RX 6750 XT
Arkadaşlar PC'ye trojan virüsü girmiş Steam hesabımı çaldılar e-posta şifre ve telefon numarasını değiştirdiler. Geçen hafta cumartesdi oldu aynı gün Steam'e ticket açtım hala geri dönüş yapmadılar. Ne zaman yaparlar?

Steam desteğe başvur sana ait olduğunu kanıtlarsan daha hızlı dönüş alabilirsin önceden aldığın oyunların keylerini at.

Benim hesabım çalındığında geri dönmeleri 4 5 gün sürmüştü. Mailden geri dönüyorlar, gereksiz kutusunu falan bir kontrol et istersen.

Bugün pazartesi hocam geçen hafta cumartesi 2 gün öncesi oluyor.
Hocam yine fazla. Benzerini arkadaşım yaşadı. Bir yayıncıyı videoya editlemişler CS:GO edit videosunda reklam olarak. Arkadaş inanmış girmiş kasa açmak için bir şeyler indirmiş giriş yapmış. 10 dakika sonra Rus oldu hesap. 1 saat sonra geri aldı destekle iletişime geçip.

Hocam yine fazla. Benzerini arkadaşım yaşadı. Bir yayıncıyı videoya editlemişler CS:GO edit videosunda reklam olarak. Arkadaş inanmış girmiş kasa açmak için bir şeyler indirmiş giriş yapmış. 10 dakika sonra Rus oldu hesap. 1 saat sonra geri aldı destekle iletişime geçip.
adam 1 saat sonra geri almış biz 1 haftadır bekliyoruz ya bu steam bi bizi takmıyor heralde

Bugün saat 10 civarı hesabımı geri aldım. Yardım eden herkese teşekkürler

Son düzenleme:

Geri
Yukarı