Steam hesabım çalındı

Dekont vs bilgiler isteyecektir onları attığınızda size bir hesap ismi verecektir o hesap ve şifreyi girerek e-postanızı şifrenizi her şeyinizi değiştireceksiniz
maillerimi düzenli olarak sildiğim için dekont yok ancak kart bilgilerini biliyorum.

Bende saçma bir şekilde eskiden çaldırmıştım hesabımı. Desteğe yazdığımda 1 gün içerisinde yardımcı oldular. Desteğe sorununla ilgili ve hesabınla ilgili en net ve doğru cevapları verdiysen 1-2 gün içerisinde hesabını sana teslim edeceklerdir.

İnşallah.

Linke tıklayınca hesap bilgisi falan girdin mi?

Evet guard ile giriş yaptım.

Yaparlar hocam merak etmeyin hesabınızı alırsınız.

İçim rahatladı hocam, fazla durumum yok indirimli oyun almıştım Steam dolara geçmeden önce.

Dostlar 22 Mart'ta yardım talebi gönderdim 4 gün oldu korkmam gerekiyor mu?

Son düzenleme:
Steam desteğe aldığınız oyunların faturalarını atın. Benimde 8 9 gün önce çalınmıştı aynı gün desteğe yazdım daha bugün verdiler hesabı. Geçmiş olsun. Korkmalık bir durum yok, geç cevap veriyorlar.

Maillerimi düzenli olarak sildiğim için dekont yok ancak kart bilgilerini biliyorum.

İnşallah.

Evet guard ile giriş yaptım.

İçim rahatladı hocam, fazla durumum yok indirimli oyun almıştım Steam dolara geçmeden önce.

Dostlar 22 Mart'ta yardım talebi gönderdim 4 gün oldu korkmam gerekiyor mu?

Hocam kartınızdan ödeme yaptığınza dair dekont.

Hocam kartınızdan ödeme yaptığınza dair dekont.

Hocam bildiğim kadarıyla dekont mail ile geliyor ama siliyorum düzenli olarak maillerimi.

Steam desteğe aldığınız oyunların faturalarını atın. Benim de 8 9 gün önce çalınmıştı aynı gün desteğe yazdım daha bugün verdiler hesabı. Geçmiş olsun. Korkmalık bir durum yok, geç cevap veriyorlar.

Sağ olun hocam. Faturalarıma nereden bakacağım? Mail hesabımda yok.

Dostlar çok mutluyum şifreyi gönderdiler hepinizden teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı