Steam hesabımı sattım

Steam vs. platform hesaplarının satışı zaten uygun görünmüyor, bu konu da Steam destek vermiyor zaten. Mahkemeye bile verse eline hiç bir şey geçmez, zaten yasal bir şey sayılmaz hesap satın almak. O zararlı çıkar, sen değil.

Bence olmaz çünkü başka bir yerden hesaba giriyor ise size bildirim gönderiyor Google XXX IP giriş yapıldı siz misiniz diye.
Haklısın ama ne biliyim ya.
Bence olmaz çünkü başka bir yerden hesaba giriyor ise size bildirim gönderiyor Google XXX IP giriş yapıldı siz misiniz diye.
Haklısın ama ne biliyim ya. Bir ihtimal onu düşündüm.
Zaten bu olaylar bitsin o siteden üyeliğimide silicem.
Yardımınız için herkese teşekkür ederim.

Ben bir şey olacağını sanmıyorum. Dijital bir ürün olsa bile ispatla mükellef olmaları gerektiğini düşünüyor ve sanıyorum. Bu sebeple ve hem de Steam politikalarına da istinaden de bir şey yapamayacaklarını düşünüyorum.

Steam Guard kullansa çaldırmazmış. Geri alabilir neden sizi suçlamış?.
Diyorki canlı destek, ekibimiz hesabın geri aldınğını doğruladı. Yoksa sizi suçlamazdık. Bu kadar emin olduklarına göre benim mailimle işlem yapılmış mı diye düşünyorum hacklenmiş falan diye düşüşünüyorum ama. Anlamadım ya

Diyor ki canlı destek, ekibimiz hesabın geri aldınğını doğruladı. Yoksa sizi suçlamazdık. Bu kadar emin olduklarına göre benim mailimle işlem yapılmış mı diye düşünyorum hacklenmiş falan diye düşüşünüyorum ama. Anlamadım ya.

Tek istedikleri şey ilk e-posta değildi. Öyle olacağını sanmam.

Diyorki canlı destek, ekibimiz hesabın geri aldınğını doğruladı. Yoksa sizi suçlamazdık. Bu kadar emin olduklarına göre benim mailimle işlem yapılmış mı diye düşünyorum hacklenmiş falan diye düşüşünüyorum ama. Anlamadım ya
Kendi mailini kontrol et. Hesabın ilk mailine gir bak. Böyle bir şey olduğunu sanmıyorum. Bence site dolandırmaya falan çalışıyor.

Kendi mailini kontrol et. Hesabın ilk mailine gir bak. Böyle bir şey olduğunu sanmıyorum. Bence site dolandırmaya falan çalışıyor.
Mailimde bir şey yok. Siteyle alakalı bir şey yok galiba ya. Ama bence mailimden bir işlem yapılmış sonrada silinmiş olabilir mi diye düşünüyorum. çünkü steam hesabını verirken ets2 mp mailide benim mailimle aynıydı.
Hesabı 160 TL'ye satmıştım. Bana 140 TL geldi. Şimdi de 560 TL istiyorlar. Harcama yapılmış. Ya 560 TL'yi verin ya da hesabı teslim edin diyorlar. Bende ben almadım dedim. 3 gün içinde vermezsem avukat falan iletişme geçcekmiş sonrada yasal işlemler. diyorlar

Mailimde bir şey yok. Siteyle alakalı bir şey yok galiba ya. Ama bence mailimden bir işlem yapılmış sonrada silinmiş olabilir mi diye düşünüyorum. çünkü steam hesabını verirken ets2 mp mailide benim mailimle aynıydı.
Hesabı 160 TL'ye satmıştım. Bana 140 TL geldi. Şimdi de 560 TL istiyorlar. Harcama yapılmış. Ya 560 TL'yi verin ya da hesabı teslim edin diyorlar. Bende ben almadım dedim. 3 gün içinde vermezsem avukat falan iletişme geçcekmiş sonrada yasal işlemler. diyorlar
Yani sen kendi mailini adama mı verdin? Yanlış mı anladım? Maili verdiysen senin girememen lazım alan adamın değiştirmesi lazım. Steam kendisi zaten hesap satmak katiyen yasaktır diyor. Sende almadın yani kanıtlayamazlar yasal olmayan bir durum mevcut merak etme bir şey olmaz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı