Steam hesabımı silemiyorum

• Konuyu başlatan Agmet
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 31
  • Görüntüleme 1B
Aynen öyle. En azından içindeki oyunları tekrardan alman gerekmez. Aynı bilgisayardan daha önce giriş yaptıysanız aile hesabı olarak kullanıp içindeki oyunları yeni hesabınızda kullanabilirsiniz.

Ben direkt bu hesaptan kurtulmak istiyorum kanka içindeki oyunlar umurumda değil direkt silmek istiyorum ama olmuyor.

Gözükmüyor ki orada.

Orada görünmüyorsa oyunu kutulu olarak etkinleştirmiş olabilir. Kütüphaneden oyuna sağ tıklayıp CD anahtarını görüntüleyemiyorsanız o zaman kutuyla birlikte gelen CD anahtarına ihtiyacınız olacak. Perakende olarak satın almış olduğum hiçbir oyunun anahtarına kütüphaneden ulaşamıyorum.

Bağlantıya tıkladıktan sonra en aşağı inip ilk perakende olarak etkinleştirilmiş oyun var mı bakabilirsiniz.

Bence boşuna uğraşıyorsunuz. Hesabın size ait olmadığınızı anlarlarsa hesabı bloke edebilirler. Kurcalamayın.

Orada görünmüyorsa oyunu kutulu olarak etkinleştirmiş olabilir. Kütüphaneden oyuna sağ tıklayıp CD anahtarını görüntüleyemiyorsanız o zaman kutuyla birlikte gelen CD anahtarına ihtiyacınız olacak. Perakende olarak satın almış olduğum hiçbir oyunun anahtarına kütüphaneden ulaşamıyorum.

Bence boşuna uğraşıyorsunuz. Hesabın size ait olmadığınızı anlarlarsa hesabı bloke edebilirler. Kurcalamayın.

Bana 2017'den alınmış bir oyunun CD'sini atmamı istediler ben de oyunu kendim satın aldım ve mailde görebiliyorum bunu ama CD anahtarını nereden bulucağımı bilmiyorum.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    9,3 KB · Görüntüleme: 25

Yeni konular

Geri
Yukarı