Steam hesabının ederi nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bilgisiz kişiler eskiden oyunu bedavaya aldığını ve neden şimdi 1000 tl vermesi gerektiğini söylüyor. Ekonomide şu andan bahsedilir. Dolar da 2018 yılında 3.5 tl idi şuan kimse doları 3.5 tl olarak hesap edip işlem yapmıyor.

Sen şimdi benim hesabıma bu kadar para verir misin? Sence mantıklı mı?

1660473312661.png

1660473319270.png

Bir alıcı gözüyle bu hesaba kaç lira verirsiniz?

( CS:GO 4 madalyalı, rekabetçi rank: Mg 1, yoldaş rank: Global)
(Rocket League +10 araba DLC)
(PUBG'yi paralı iken almıştım o yüzden Prime sürümü var.)

30TL'ye satarsanız şanslısınız. Hesap alan insan hepsinin normal fiyatına bakıp sana teklif vermez zaten. Hepsini son zamanlardaki indirime göre hesaplar ve ondan düşük teklif verir. Hesabın değerini yükseltecek belirli oyunlar var zaten onlar da en uç en pahalı oyunlar. Onlar bile indirime girdğinde yarı fiyatına düşüyor ve ondan da az teklif verir zaten. Bana göre Steam hesabı satmak satana zarar, çok iyi bir teklif gelmediği sürece ben de satmam ve öyle bir teklif de gelmez zaten.

Sen verir misin 1000 TL?

Emin ol ben kendi hesabımın bu haline 5 lira vermem.

Arkadaşım hesabın rankı yüksek. Ayrıca hile ile kasılmamış. Prime var hesapta. 1000TL etmez belki fakat hile ile kullanmak için hesap satın alan bir kesim var. Global ve Prime olan bir hesaba 200-300 vermek onlara koymaz.

Arkadaşlar iyi misiniz, sadece CS Prime olan hesaplar 80 TL'den giderken 40 TL ne? :D

Satmak gibi bir amacım yok ama tüm oyunların toplam fiyatı Steam'de 2000 TL ederken 40 TL yazmanız komik geldi.
Hocam piyasayı biliyorsanız, bize niye soruyorsunuz? 😅

Hesabınıza 5.000 TL diyebilirsiniz, alıcısı olmadıktan sonra. ;)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı