Steam hesabıyla bilinmeyen siteye girildiğinde ne yapılmalı?

API key kontrolü yapın. Kontrol etmek için alttaki linkten ulaşabilirsiniz. Fotoğraftaki gibi görünmesi gerek, eğer site ismi görürseniz iptal edin.

Dosya Ekleri

• 85FB38E3-997F-4A66-BC33-372E1D35E8B8.jpeg
    85FB38E3-997F-4A66-BC33-372E1D35E8B8.jpeg
    75,1 KB · Görüntüleme: 45
Ucundan yırttık😃 @caliskan0224

Bu arada büyük ihtimal o siteye giriş yaptıktan sonra oldu bu. Çünkü eskiden beri arada sırada kontrol ederdim yoktu böyle bişey senin attığın fotodaki gibiydi😅.

Şimdi merak ediyorum acaba bi ara daha olduğu gibi aynı şekil ben trade yaptığım an hesap mı gidecekti yine ya da skinler vs mi gidecekti?

Şimdi merak ediyorum acaba bi ara daha olduğu gibi aynı şekil ben trade yaptığım an hesap mı gidecekti yine ya da skinler vs mi gidecekti?

Dosya Ekleri

• DAFCC06F-1F1B-472B-8C64-CF0EBF4D1A98.png
    DAFCC06F-1F1B-472B-8C64-CF0EBF4D1A98.png
    104,5 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleme:
Ucundan yırttık😃 @caliskan0224

Bu arada büyük ihtimal o siteye giriş yaptıktan sonra oldu bu. Çünkü eskiden beri arada sırada kontrol ederdim yoktu böyle bir şey senin attığın fotodaki gibiydi😅.

Şimdi merak ediyorum acaba bir ara daha olduğu gibi aynı şekil ben trade yaptığım an hesap mı gidecekti yine ya da skinler vs mi gidecekti?

Şimdi merak ediyorum acaba bir ara daha olduğu gibi aynı şekil ben trade yaptığım an hesap mı gidecekti yine ya da skinler vs mi gidecekti?

Ucundan kenarından olsun hocam, dolandırılmayın da gerisi önemli değil. :)

Hocam net bilmiyorum, başıma gelmedi ama forumda ki konulardan okuduğum kadarı ile takas işleminde skinler gidiyor. Hesap gittiğini de okumuştum. Ama en sık denk geldiğim konu API key yöntemi ile takas işlemi sonrası skinlerin gittiği. :)

Aman aman hocam dikkat edin. Her yeni siteye giriş yaptığınız da ve takas işlemi yapacaksanız, takas işleminden hemen önce API key kontrol etmenizi öneririm. :)

Sunu da bir deneyin bakalim.

Buradan hesabiniza giris yapin ve siteyi acik birakin. Giris yaptiktan sonra sahte oldugunu düsündügünüz siteye girin. Eger güvenilir bir site ise giris yap dediginizde otomatik olarak giris yapmasi gerekir. Sizden giris bilgileri ve Steam Guard kodunu isterse o zaman süphelenmenizde fayda var.

Sunu da bir deneyin bakalim.

Buradan hesabiniza giris yapin ve siteyi acik birakin. Giris yaptiktan sonra sahte oldugunu düsündügünüz siteye girin. Eger güvenilir bir site ise giris yap dediginizde otomatik olarak giris yapmasi gerekir. Sizden giris bilgileri ve Steam Guard kodunu isterse o zaman süphelenmenizde fayda var.
Steam guard mobil isterse neden şüpheleniyoruz hocam. İstemezse şüphelenmemiz lazım değil mi? Yanlış anlamayın beni, ilk defa bu tarz örneğe denk geldim, öğrenmek için soruyorum. :)

@caliskan0224

Steam'in kendi sitesine giris yaptiktan sonra herhangi bir güvenilir ücüncü parti siteye girince otomatik olarak hesabiniza baglanmasi gerekir. Eger giris yaptiginiz ücüncü parti site hesaba otomatik baglanmiyor ve ayriyeten giris bilgilerini talep ediyorsa o zaman süphelenmeniz lazim.

@caliskan0224

Steam'in kendi sitesine giris yaptiktan sonra herhangi bir güvenilir ücüncü parti siteye girince otomatik olarak hesabiniza baglanmasi gerekir. Eger giris yaptiginiz ücüncü parti site hesaba otomatik baglanmiyor ve ayriyeten giris bilgilerini talep ediyorsa o zaman süphelenmeniz lazim.
Aaa bunu bilmiyorum, mutlaka deniycem hocam, çok teşekkür ederim. :)

Geri
Yukarı