Steam hesap satın almak

"Hırsızlık" ve "Korsan oynamakla bir farkı da yok" dediğiniz kısımlar haricinde katılıyorum.
Korsan oynamaktan çok farkı var ve böyle bir durum için kimseye hırsız damgası yapıştıramazsınız.
Bunlar dışında söyledikleriniz konusunda haklısınız.
Farklı düşünüyor olabiliriz ama ben bir fark göremiyorum. Oyuna para ödemiyorsun kaçak yollarla oynamış oluyorsun. Far Cry Primal ilk çıktığında yüzlerce çalııntı hesap dağıtılmıştı offline modda bir hesabı birkaç kişi oynuyordu, çalınan veya satın alınan hesaplar birçok sitede çok düşük fiyatlara satılıyor, bu siteleri kullanan insanlar oyunda emeği geçen insanlara tek bir kuruş bile kazandırmıyor. Crackli oynamakla bu hesaplarla oynamanın tek farkı anlık oyuncu sayısı kazandırman. Yine insanların emeğini hiçe saymış ve oyunu satın almış insanların hakkına girmiş oluyorsun. Hepsini geçelim korsan oynamayı tercih ettin, insanların emeğini ve hakkını hiçe saydın diyelim, forumlarda dolandırılmış insanların yüzlerce başlığını görüyoruz. Birkaç gün kullandıktan sonra hesap kapanıyor veya sahibine geri gidiyor alan kişi de parasını çöpe atmış oluyor. Buradan site önerisi yapan insanlar da bu dolandırıcılara destek vermiş oluyor bana göre. Yine de herkesin fikri farklı olabilir ben böyle bakıyorum bu olaya.

Farklı düşünüyor olabiliriz ama ben bir fark göremiyorum. Oyuna para ödemiyorsun kaçak yollarla oynamış oluyorsun. Far Cry Primal ilk çıktığında yüzlerce çalııntı hesap dağıtılmıştı offline modda bir hesabı birkaç kişi oynuyordu, çalınan veya satın alınan hesaplar birçok sitede çok düşük fiyatlara satılıyor, bu siteleri kullanan insanlar oyunda emeği geçen insanlara tek bir kuruş bile kazandırmıyor. Crackli oynamakla bu hesaplarla oynamanın tek farkı anlık oyuncu sayısı kazandırman. Yine insanların emeğini hiçe saymış ve oyunu satın almış insanların hakkına girmiş oluyorsun. Hepsini geçelim korsan oynamayı tercih ettin, insanların emeğini ve hakkını hiçe saydın diyelim, forumlarda dolandırılmış insanların yüzlerce başlığını görüyoruz. Birkaç gün kullandıktan sonra hesap kapanıyor veya sahibine geri gidiyor alan kişi de parasını çöpe atmış oluyor. Buradan site önerisi yapan insanlar da bu dolandırıcılara destek vermiş oluyor bana göre. Yine de herkesin fikri farklı olabilir ben böyle bakıyorum bu olaya.
Dolandırılma ve Steam hesabının alınmaması gerektiğine katıldığımı söylemiştim.
Kaçak yollardan oynamıyorsunuz sonuçta oyunları ki hırsızlık olsun veya kimsenin hakkına girin, daha önce o oyunlar almış bitirmiş ve sıkılmış birisi satıyor alt tarafı sizde piyasa fiyatının altını ödeyerek alıp oynuyorsunuz. Sizin mantığınızla düşüneceksek o zaman 2. el diye bir şey olmaması gerek, araba da satmayalım mesela, başkasının sıfır, direk bayiisinden/üreticisinden aldığı malı biz daha ucuza alıp trafiktekilerin hakkına girmiyor muyuz?

Tekrar söylüyorum alınmaması gerektiğine, doğru olmadığına ve dolandırılma gibi durumların olabileceğine katılıyorum ancak kimseyi hırsız diye yaftalayamazsınız veya "Korsan kullanmaktan farkı yok" gibi şeyler hoş değil. Abartmayalım lütfen.

$118 — $447 arası bir değer gösteriyorda hangisini kale almak lazım bilemedim.
En düşük değerin %70-80'i biçilir ortalama fiyat olarak, yani sizin durumunuzda ortalama 90$ diyebiliriz. Oyunlar bakımından konuşuyorum. Leveli yüksektir, madalyaları vardır, envanteri doludur bilemem.

Yani ben şimdi epic kupon ile birazda indirimle neler alabilirim 50 veya 60 tl ye

Watch Dogs 2 ve AC Odyssey alabilirsiniz.

Gamermarkt'ten alabilir veya satabilirsin. Daha önce Steam hesabı da satın aldım, birçok oyuna ait hesaplar da satın alıp sattım.

Ne tür oyunlar oynamayı seviyorsunuz? Ona göre tavsiyeler yapabiliriz.
CS:Go gibi çok oyun oynamam bilindikleri oynadım yani ama indirimdeyken witcher almak istiyorum
Edit: Arkadaşlar 20.50 TL ile Watch Dogs2 almaya karar verdim Epic Games üzerinden.
Bence bu işlere bulaşma bir anda şifreyi değiştirirler sap gibi kalırsın.
O nedenle mail değiştirip telefon numarası eklenen hesaplara bakmıştım ama herşey bir ticket atmaya bakıcak o nedenle riske atmıyorum

Son düzenleme:

Geri
Yukarı