Steam mi Epic Games mi?

Steam mi Epic Games mi?

• Steam

Oy: 398 80,6%
  • Epic Games

Oy: 96 19,4%

• Oy verenlerin toplamı
    494
  • Anket kapandı .
Hala Epic fanı olan var mı? Bundan 20 sene önce Epik'in başındaki şeytan (tim sweeney) "PC oyunculuğu ölüyor" diye açıklama yapmıştı, Launcher'ları o kadar bozuk ki satılamayan The Division 2 için Ubisoft'tan özür dilemişlerdi, şimdi de PC oyunculuğunu büyütenlerin kendileri olduğunu söylüyorlar.

PC için oyunculuk bu kadar büyümeden önce de Epik'in ilk konsola, sonra da PC'ye port ettikleri oyunların o rezil portları bile PC oyunculuğunu saygıları olmadığını gösterir.

Sırf bunu yazdım diye "bedava oyun veriyorlar" diye savunma yapanların APK'lı dayılardan farkları yok. O kadar kötü yönetiyorlar ki 2027'den önce kar edemeyeceklerini düşünüyorlar.

qdbhecd4b6z41.png

2020'nin temmuz ayında Far Cry 5'in Gold sürümünün fiyatını 459 TL'den 91 TL'ye indirmişti, indirim 23 Temmuz da bitecekti fakat çok sevgili epik indirimi 2 gün önceden bitirdi, amaçlarının reklam olduğu ne kadar belli.

Son düzenleme:
İkisinin arasında seçim yapmak saçma. Hangisi işine geliyorsa onu kullanmanda fayda var. Yıllardır Steam'den alış veriş yaparım ama son zamanlarda Epic'in kuponlarından ötürü Epic'ten oyun alıyorum.

Epic'in arayüzü berbat ama fiyatları iyi. En sinirimi bozan şey ise çevrimdışı oynayamama. Ayarlardan açmış olmama rağmen olmuyor. Belki bende problem vardır. Önerim ikisini de indirmen.

90 TL mi ? RDR2 gibi şahane grafikli bir oyunda fotoğraf çekemeyeceksem RDR2 oynamanın ne anlamı var ki. 60 TL fazla ver insan gibi Steam'de oyununu oyna.

Hayatımda böyle saçma bir mantık görmedim.

Geri
Yukarı