Steam mi Epic Games mi?

Steam mi Epic Games mi?

• Steam

Oy: 398 80,6%
  • Epic Games

Oy: 96 19,4%

• Oy verenlerin toplamı
    494
  • Anket kapandı .
Bu daha önceden skandal olmuştu. Epic Games resmi clienti açıkken GPU kullanımına bakın isterseniz, göreceksiniz 🙂
Eee, %10 kullanıyor. :) Zaten optimizasyon çok kötü olduğu için sistem kaynaklarını sömürüyor. Mining yapamaz böyle bir şirket. Çok büyük ceza alır.

Ben Epic diyeceğim, Steam bende çok yavaş indiriyor bu aralar. 350 Mbps Wİ-Fİ ile indiriyorum.(İnternet 1 Gbps belki kabloyla düzelir.) 40 Mb/s alması gerekirken 2 Mb/s indiriyor. Belki HDD kaynaklı olabilir ama Epic, Origin 40 Mb/s indiriyor. Onun dışında indirim olarak da Epic daha iyi. Epic tek sıkıntısı Community yok ve oyunlar biraz geç açılıyor client yüzünden. Onun dışında fena değil.

Eee, %10 kullanıyor. :) Zaten optimizasyon çok kötü olduğu için sistem kaynaklarını sömürüyor. Mining yapamaz böyle bir şirket. Çok büyük ceza alır.
%10 normal mi sizce ? Hem optimizasyon da aman aman problem yok. Mining yaptığını söyle ispatlayabilirim: Epic Games sana bedava oyun veriyor ve bunun için bir finansal kaynağa ihtiyacı var ve bunu babasının hayrına yapmıyor hem yapamaz da, kaynakları biter sonunda. Sen olsan zararını nerden kapatmak isterdin ?

Merhaba, eğer hangisi daha çok seçilirse onu yükleyeceğim. Kararsız kaldım.

Steam genel olarak daha iyi Epic Games'de kurulum sıkıntısı olabiliyor server sıkıntısıda var ve Steam de daha fazla oyun var ayrıca Steam de GTA 5 gibi oyunlar için remote play özelliği var yani telefon ve tabletten GTA V oynanabilir.

Hocam Epic fanlığına gerek yok. Steam'de topluluk var. Atolye var. Kartlar, profil...

Epic'te ise sadece oyunu alıp ekliyorsun kütüphanene. Korsandan Epic ile farkı ne var acaba?

Yazan şeyin Epic fanboyluğuyla ne alakası var? İkisini de yüklesin, oynadığı oyunun launcher'ı açık kalsın diğerini kapatsın. Bunun hangi kısmı fanboyluk? Ben zaten oyumu Steam'e verdim. Korsanla Epic arasındaki fark yapımcının kazancı olması. Senin resmî lisansa para vermen. Siz nasıl bir kafadasınız anlamıyorum. Atölye, topluluk vs olmayınca oyun korsan mı oluyor? Steam'den önce parasını verip dükkanından orijinal oyun alan milyonlarca insan korsan mı oynuyordu? Bu ne saçma bir düşünce tarzı anlamış değilim.

O zaman kullanmadığınızda arka planda açık bırakmayın. Aynı anda tek oyun oynuyorsunuz sonuçta, diğerinin Launcher'ı açıksa kapatın gitsin.

İşte o şekilde bende hızlanmıyor PC.

%10 normal mi sizce ? Hem optimizasyon da aman aman problem yok. Mining yaptığını söyle ispatlayabilirim: Epic Games sana bedava oyun veriyor ve bunun için bir finansal kaynağa ihtiyacı var ve bunu babasının hayrına yapmıyor hem yapamaz da, kaynakları biter sonunda. Sen olsan zararını nerden kapatmak isterdin ?
Kendini popülerleştiriyor ve mining yaptığına inanıyorsan Epic Games'e dava aç. Sonuçta bu adamlar Fortnite'dan para kazanıyor. Kendini popülerleştirmek için de pek pahalı olmayan (istisnalar hariç) oyunları ücretsiz yapıyorlar.

Epic Games'in store'u mu var sadece? Unreal Engine ne olacak? Onun lisansından kazanılan paralar? Satılan kostümler vs.? Bu sizce bir ispat mı? Tabii ki babasının hayrına yapmıyor. İnsanlar o bedavalardan sonra kayıt olup Epic'ten de oyun satın almaya başladılar. Epic zaten kâr ediyor. Lütfen mantıklı konuşun biraz.

Yeni konular

Geri
Yukarı