Steam mi Epic Games mi?

Steam mi Epic Games mi?

• Steam

Oy: 398 80,6%
  • Epic Games

Oy: 96 19,4%

• Oy verenlerin toplamı
    494
  • Anket kapandı .
Epic Games'in store'u mu var sadece? Unreal Engine ne olacak? Onun lisansından kazanılan paralar? Satılan kostümler vs.? Bu sizce bir ispat mı? Tabii ki babasının hayrına yapmıyor. İnsanlar o bedavalardan sonra kayıt olup Epic'ten de oyun satın almaya başladılar. Epic zaten kâr ediyor. Lütfen mantıklı konuşun biraz.
Elbette bu bir kanıt değil ama kanıt niteliğinde, kesin olarak Epic Games'i töhmet altında bırakmıyorum.
Kendini popülerleştiriyor ve mining yaptığına inanıyorsan Epic Games'e dava aç. Sonuçta bu adamlar Fortnite'dan para kazanıyor. Kendini popülerleştirmek için de pek pahalı olmayan (istisnalar hariç) oyunları ücretsiz yapıyorlar.
Buna dava açmam bana bir şey kazandırmaz, beni zorla kullandıran bir durum yok ve Epic Games'te bunu öne sürebilir. Zaten anlaşma var. Epic Games'e dava açmak yerine protesto ederdim ki ediyorum.

@BadGamer
@AllyFeedon
Konu çok saçma geldi. Neden oyun platformu seçimi yapıyoruz ki?
Her ikisini birden yüklersin olur biter. Bilgisayarı yavaşlatıyor diyorsan oyun oynayacağın zaman açarsın.
Epic
Origin
Steam
GOG
Battle.net
Uplay
Rockstar Games
Amazonun oyun platformu gibi bir çok oyun platformu kullanıyorum.
Steam ve Battle.Net hariç başlangıçta açılmayacak şekilde ayarladım. Hangi platformu kullanmak istiyorsam uygulamayı açıp oynuyorum.
Steam ve Epic games oyun fiyatı aynı olursa Steam üzerinden alıyorum.

Elbette bu bir kanıt değil ama kanıt niteliğinde, kesin olarak Epic Games'i töhmet altında bırakmıyorum.

Buna dava açmam bana bir şey kazandırmaz, beni zorla kullandıran bir durum yok ve Epic Games'te bunu öne sürebilir. Zaten anlaşma var. Epic Games'e dava açmak yerine protesto ederdim ki ediyorum.
Bana somut bir kanıt ver.

Yeni konular

Geri
Yukarı