Rehber Steam Para Katlama 2

Numara 9'u 8.25 TL'ye satın aldım ve işledim ınsanity arka plan, :emolagomorph: ifadesi ve %90 tribal Pass indirimi geldi ama 06.02.2023 11:00:00 tarihinden sonra takas edilebilir diyor. Karda mıyım zararda mıyım çünkü satın alma siparişlerinin fiyatı bana düşük geldi biraz.
Bir de bu tribal Pass isimli oyunu alayım mı 1.35'e düşüyor işe yarar mı?
Son olarak Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'de 5 kartım var 4'ü farklı onunlada bir şey yapayım mı?

Numara 9'u 8.25 TL'ye satın aldım ve işledim ınsanity arka plan, :emolagomorph: ifadesi ve %90 tribal Pass indirimi geldi ama 06.02.2023 11:00:00 tarihinden sonra takas edilebilir diyor. Karda mıyım zararda mıyım çünkü satın alma siparişlerinin fiyatı bana düşük geldi biraz.
Bir de bu tribal Pass isimli oyunu alayım mı 1.35'e düşüyor işe yarar mı?
Son olarak Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'de 5 kartım var 4'ü farklı onunlada bir şey yapayım mı?
Çok kâr edemezsin 1 TL anca gelir, 6 Şubat saat 11'den itibaren pazarda satabilirsin. Oyunu da istiyorsan al. Tom Clancy için de son kartı pazardan satın alarak rozet basabilirsin ya da 4 kartı da satabilirsin.

Çok kâr edemezsin 1 TL anca gelir, 6 şubat saat 11'den itibaren pazarda satabilirsin. Oyunu da istiyorsan al. Tom Clancy için de son kartı pazardan satın alarak rozet basabilirsin ya da 4 kartı da satabilirsin.

Hocam bu oyunun kartları için verilen siparişlere baktım emoji minimum 2 liraya listelenmiş fakat 0.10 kuruş gibi rakamlara sipariş verilmiş sizce bunları 6 şubatta satınca az da olsa param artmış olur mu yoksa zarar mı? İstediğim fiyata koyuğ beklemeli miyim yani?

Hocam bu oyunun kartları için verilen siparişlere baktım emoji minimum 2 liraya listelenmiş fakat 0.10 kuruş gibi rakamlara sipariş verilmiş sizce bunları 6 şubatta satınca az da olsa param artmış olur mu yoksa zarar mı? İstediğim fiyata koyuğ beklemeli miyim yani?
Zarar etmezsiniz ama kârınız az, listenen en düşük fiyata koyun.

1 numaralı olanı denedim katlatan geldi ama
07.02.2023 11:00:00 tarihinden sonra takas edilebilir.

Etiketler: Yaygın, Tango Fiesta, Profil Arka Planı, Takas Edilemez, Pazarlanamaz diyor zararda mıyım yani

1 numaralı olanı denedim katlatan geldi ama
07.02.2023 11:00:00 tarihinden sonra takas edilebilir.

Etiketler: Yaygın, Tango Fiesta, Profil Arka Planı, Takas Edilemez, Pazarlanamaz diyor zararda mıyım yani
O tarihten sonra pazara koyabilirsin, kârdasın sadece takas banı var, o tarihten sonra kalkıyor.

Bu arada kartların maliyeti ne kadar tuttu?

Arkaplan 50 TL civarında.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı