Rehber Steam Para Katlama Şansı

289120

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba arkadaşlar bugün size Steam'de para katlama yöntemi anlatacağım. Öncelikle bu yola girmeden önce Steam cüzdanızda en az 8 buçuk TL olması gerek. Şimdi ise geçelim.

steam.png

Burada olan kartları görüyoruz toplamı 8 buçuk TL gibi yapıyor. Hepsini pazardan satın alıyoruz.

Adım 2 bu kartların hepsini aldıktan sonra rozet işliyoruz ve arka planımızı alıyoruz.

......png

Adım 3 burada arka planları görüyoruz common düşmesi en yüksek ihtimal olan. Uncommon seyrek olarak düşüyor. Rare ise nadir olarak düşüyor. Common olan arka plan düşerse paramızı 2'ye katlıyoruz diğer 2'si düşerse maalesef zarardıyız.

Not: Burada paranızı kaybetme ve kazanma şansınız var. Eğer kaybederseniz kesinlikle sorumluluk kabul etmiyorum tüm sorumluluk sizdedir. Konuya neden bu kadar fazla ön yargı var anlamış değilim.

Ben kendim denedim ve kara geçtim.
Sakın parlak kartları almayın normalleri alın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam en pahalı arka plan çıkması en yüksek olasılığa sahip bundan çok fazla kara geçen insan var. Tanıdıklarım yaptı.

Hocam 1.05'lik bazı oyunların kartları daha pahalı oluyor o oyunları alıp kartlarını düşürüp satmak daha mantıklı. Ben şahsen böyle yaparak 10-15 TL kar yaptım 2 TL ile başlayarak.

Hocam 1.05'lik bazı oyunların kartları daha pahalı oluyor o oyunları alıp kartlarını düşürüp satmak daha mantıklı. Ben şahsen böyle yaparak 10-15 TL kar yaptım 2 TL ile başlayarak.
Hocam o çok uzun yol bu daha kısa ve kara geçme olasılığı baya yüksek.
Bunu 2 sene önce yapıyordum. Dolar tam "2X" arttı ve bunların pek bir karı kalmadı. Kumar gibi bir şey boşuna demeyin.

Hocam ama en pahalı arka plan çıkma olasılığı en yüksek olan genelde bunlardan kar elde ediliyor çoğu insan yapıyor bunu.

Siz denediniz mi, denediklerinizin hepsinde ''common'' olan çıktı mı? Eğer ''common'' olanın çıkma şansı yeterince yüksekse denemeye değer gibi görünüyor.

Geri
Yukarı