Steam Yaz İndirimlerini Nasıl Buldunuz?

Travis

Kilopat
Makaleler
2
Şahsen ben hiç ama hiç beğenmedim. Çoğu istediğim oyun girmemiş bile. Girenlerde zaten normal indirimlerde giren fiyatı ile bir farkı yok. Hatta bazı oyunlar zam bile yemiş bu arada. Örneğin Terraria normalde 7.75 TL olurken Yaz indirimlerinde 9 TL, Watch Dogs 2 geçen hafta 209 TL iken %75 indirimle satılırken 42 TL'ye düşüyordu, oyunun fiyatını 309 TL yapıp %80 indirimle 60 TL'ye satıyorlar. Sonuç olarak benim için REZALET bir indirim oldu.

Listemde şu şekilde:
Screenshot_67.png

İndirimleri siz nasıl buldunuz arkadaşlar?

Şahsen ben hiç ama hiç beğenmedim. Çoğu istediğim oyun girmemiş bile. Girenlerde zaten normal indirimlerde giren fiyatı ile bir farkı yok. Hatta bazı oyunlar zam bile yemiş bu arada. Örneğin Terraria normalde 7.75 TL olurken Yaz indirimlerinde 9 TL, Watch Dogs 2 geçen hafta 209 TL iken %75 indirimle satılırken 42 TL'ye düşüyordu, oyunun fiyatını 309 TL yapıp %80 indirimle 60 TL'ye satıyorlar. Sonuç olarak benim için REZALET bir indirim oldu.

Listemde şu şekilde:
Eki Görüntüle 408690

İndirimleri siz nasıl buldunuz arkadaşlar?
Tamamıyla katılıyorum. Benim de hiç bir şekilde beklentilerimi karşılamadı ama daha yeni başladı sanki ya devamı gelecektir diye düşünüyorum.

Dostum GameSatis gibi alternatif sitelerden daha uygun fiyata bulabilirsin. Cidden fark ediyor aradaki fark.

Alternatif sitelerden key almak bence mantıklı değil. Steam'den alınca deneyip iade edebiliyoruz en azından. Bazen 10 oyun alıp geri verdiğim oluyor.

Alternatif sitelerden key almak bence mantıklı değil. Steam'den alınca deneyip iade edebiliyoruz en azından. Bazen 10 oyun alıp geri verdiğim oluyor.
Bu kadar iade fazla değil mi? Oynanış videosu izleyip beğendiğim oyunu alıyorum. İade etmeye ihtiyaç duymuyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı