Steam'den 300 TL kâr yaptım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1-) İlk başta 44 TL'lik 2 tane arka plan düşürdüğüm oyunun ismi Zup! Zero.
2-) 88 TL ile aldığım oyunlar ise şunlar (bazıları maalesef 20-30 kuruş zarar yaptırdı ama genel olarak aşırı kar, eğer hepsini alabiliyorsanız alın yoksa zarar ettirenleri alma ihtimaliniz var):
3-) 88 TL'yi 130'a katladıktan sonra -ki daha satılmamış parlak ve bazı kartlarım vardı yani tahminen 170 gibi bir fiyata katladıktan sonra ise şu oyunun arka planını işledim ve 2 tane 55 TL'lik 1 tane 35 TL'lik çıktı.
Oyun ismi: Downfall.

Normal de paylaşmayacaktım çünkü çok fazla insan da bu arkaplanlar olursa zarar ederim ama şu an zaten 7 gün banın bitmesine az kaldı o yüzden muhtemelen siz yapmadan ben satmış olacağım ama kartlar için hala fırsatınız var.

Hocam oyunun tüm kartlarını alıp rozetler kısmından işliyorsunuz, size arka plan ve XP veriyor.

Hocam bu oyunları indirimle mi almıştınız?

Zup Zero batırdın be bizi.

Zup 9 daha karlı gibi. 8TL'lik 2 tane duvar kağıdı çıkardım.

Ulan downfall da çıka çıka 34 kuruşluk arka plan çıktı. Battım la.

Teşekkürler uğuru geldiniz hocam :D normalde denemeyecektim battığım için fakat inat edip denedim ilk seferde çıktı 13TL'lik arka plan.

Bende şuan 200tl yaptım. Daha bir sürü oyun falan var. 250tl olacak tahminime göre. İlk başladığım zaman 0TL ve bir kaç tane ücretsiz key dağıtılan idle oyunla başlamıştım.

Bende şu an 200TL yaptım. Daha bir sürü oyun falan var. 250TL olacak tahminime göre. İlk başladığım zaman 0TL ve birkaç tane ücretsiz key dağıtılan Idle oyunla başlamıştım.

Kaç günde yaptın?

Bir şey soracağı. Karı teker teker mi hesaplıyorsunuz? Ben bayağı kart sattım ve onları tektek hesaplamak pek mümkün değil gibi.

Bir şey soracağı. Karı teker teker mi hesaplıyorsunuz? Ben bayağı kart sattım ve onları tektek hesaplamak pek mümkün değil gibi.
Hayır. Mesela senin 5 TL'en vardır ve günün sonunda bu para 200 TL olduysa sen 195 TL katlamışsındır.

Ne gülüyorsunuz, böyle değil mi yani? 😀

Hayır. Mesela senin 5 TL'en vardır ve günün sonunda bu para 200 TL olduysa sen 195 TL katlamışsındır.

Gece gece güldürdün bro. Benim dediğim 40-50 kart sattım ve hepsinin fiyatı farklı. Bunları teker teker mi topluyorsunuz yoksa Steam'de görebildiğiniz bir yer mi var?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı