Diğer SteelSeries QCK XXL 450₺

Sorumdaki asıl detay aynı marka mouse pad daha etkili olur mu diyeydi daha önce SteelSeries mouse pad kullandım memnundum ama aşırı derece yıprandı. Bu sebepten aynı marka alıp almamak arasında kararsız kaldım. Teşekkür ederim diğer tavsiye için bakınacağım.

Yıpranma dikişlerde açılma kötü zemin ince mouse pad istiyorsan

SteelSeries QCK tam senlik olur​

SteelSeries Rival 3 kullanıcı olarak hangi mouse pad benim için daha uygun?
SteelSeries QCK L var bende, Rival 3 ile ekosistem olsun diye aldım. Ekosistem yapmama tek eksik klavye kaldı. Onun dışında bir esprisi yok zaten.

Yıpranma dikişlerde açılma kötü zemin ince mouse pad istiyorsan

SteelSeries QCK tam senlik olur​

Abartmayalım isterseniz. 1 senedir kullanıyorum, kötü zemin yok, yıpranma ve dikişlerde açılma hala yok. Fiyatı tuzlu sadece.

SteelSeries QCK l var bende, Rival 3 ile ekosistem olsun diye aldım. Ekosistem yapmama tek eksik klavye kaldı. Onun dışında bir esprisi yok zaten.

Abartmayalım isterseniz. 1 senedir kullanıyorum, kötü zemin yok, yıpranma ve dikişlerde açılma hala yok. Fiyatı tuzlu sadece.

Öyle ekosistem derdim yok sadece daha iyi yani optimize çalışır diye düşünüyordum. Yani kendi farelerina göre test etmişlerdir yani.

Bende bunun medium olanı varda çamaşır makinesında yıkatsak bir şey olur mu acaba ya da elimizde köpükle yıkasak

Bu kat kat daha iyi bir tercih olacaktır.

Buğra's gülmendeki amac ne bu mouse pad ile ilgili bir bilgin var mı acaba?

Tırtıklı yüzeyi beni memnun etmedi mouse kaydırırken bileğim ağrıyor iade için beklemede kişiden kişiye değişir.

Kesinlikle bu boyutu gayet büyük hatta şu incelemeyi izleyebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunun aynı özelliklere sahip buyuk dikdörtgen olanı var mıdır? Sadece Speed olanlarını bulabildim büyük.

Geri
Yukarı