Stokta olmayan ürünün değişim hakkı

yusuf0715

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar aldığım Victus 15 marka pil sorunuyla götürdüm HP teknik servis değişim iade raporu verdi ancak penta para iadesi dedi ben aradığımda muadil veyahut bir üst model gelecek dendi ama muadil kime neye göre muadil benim aldığım i5-13500H 4050 modeli zaten o fiyatta en iyisi denebilir benim ya direkt aynı ürün ya da bir üst modeli isteme hakkım var değil mi?

Para iadesi istemiyorsan ürünün aynısından gönderirler. Ellerinde şu anda o ürün bulunmuyorsa bir üst modeli gönderilir. Fiyata bakılmıyor elinde bulunan ürünün en iyisi olması önemli değil.

Para iadesi istemiyorsan ürünün aynısından gönderirler. Ellerinde şu anda o ürün bulunmuyorsa bir üst modeli gönderilir. Fiyata bakılmıyor elinde bulunan ürünün en iyisi olması önemli değil.

Oh iyi oldu dediğiniz hocam şimdi muadil diye bana kötüsünü kakalarsalar diye bende düşünüyordum da yazdım mail olarak ya aynısı ya üstü diye.

Oh iyi oldu dediğiniz hocam şimdi muadil diye bana kötüsünü kakalarsalar diye bende düşünüyordum da yazdım mail olarak ya aynısı ya üstü diye.

Hocam satıcıyı vs darlayın eğer siz muhatap oluyorsanız. Benim de yakın zamanda yaşadığım bir iade değişim durumum oldu, değişimi sağladılar bana stoklarında olmamasına rağmen.

Yeni konular

Geri
Yukarı