Sürekli izleniyormuş gibi hissediyorum

Bir psikoloğa gidin bence. Ayrıca odadaki kamera sorununu gidermek için her yere bakabilirsin. Sonuçta artık olmadığını kesin olarak bildiğin için bundan vazgeçeceksin.

Zaten odamın her yerine bakıyorum sürekli ama bir şey göremiyorum.
Ailene çok ısrar et, bu durumun seni rahatsız ettiğini falan söyle halden anlıyorlarsa götürürler.

Söylüyorum bu sefer bana gülüyorlar.
Sana öyle geliyor psikologa git.

Ailem psikoloğa götürmüyor.
İzleniyor olabilirsin, kendine dikkat et. Bu devirde başına ne geleceğini tahmin dahi edemezsin.

Zaten kendime dikkat ediyorum.

Hayır hiç gusül almadım.

Hocam gusül önemli. Almazsanız sizi farklı yollarla korkutabilirler (kabus, izlenme hissi, hayali sesler ve görüntüler...) Gidin güsül alın isterseniz namaz kılın o his kaybolacaktır. Bir arkadaşım vardı sizin gibi almıyordu kabüslar görmeye izleniyor hissi olmaya başladı guşülden sonra düzeldi simdi her gün gusül aliyor.
Hocam gusül önemli. Almazsanız sizi farklı yollarla korkutabilirler (kabus, izlenme hissi, hayali sesler ve görüntüler...) Gidin güsül alın isterseniz namaz kılın o his kaybolacaktır. Bir arkadaşım vardı sizin gibi almıyordu kabüslar görmeye izleniyor hissi olmaya başladı guşülden sonra düzeldi simdi her gün gusül aliyor.
Bu dediklerim nedense sadece müslüman kişilerde oluyor. Nedenini bilmiyorum.

Bu dediklerim nedense sadece Müslüman kişilerde oluyor. Nedenini bilmiyorum.

Gusül alacağım teşekkür ederim.

Merhaba. 16 yaşındayım. Evde ve dışarıda sürekli izleniyormuş gibi hissediyorum. Şu an odamdayım birinin beni kamerayla izlediğini hissediyorum. Sanki odamda kamera var gibi hissediyorum. Dışarıda yürürken bile arkamda biri varmış gibi hissediyorum. Bugün de dışarıda yürürken arkamda biri var gibi hissetim arkamı döndüm baktım bir şey yok. Sürekli bana böyle oluyor. İnternetten baktım sosyal fobi diyordu. Sizce ne yapmalıyım?
Seni ben izliyordum kardeşim her anını izledim seni devamlı takip ediyordum nasıl fark ettin nasıl duyuların var bilmiyorum ama helal olsun seni izlemeyi bırakıyorum merak etme.

Gusül almanı tavsiye etmiyorum.

Neden tavsiye etmiyorsunuz.
Seni ben izliyordum kardeşim her anını izledim seni devamlı takip ediyordum nasıl fark ettin nasıl duyuların var bilmiyorum ama helal olsun seni izlemeyi bırakıyorum merak etme.

Nasıl yani şaka mı bu?
Et.

Neden?

Tamam. Çok komik şimdi g

Evet çok komik.
Ailene, yalan söylüyorum onun için psikologa götür beni diyebilirsin.

O zaman tam görütmezler.

Geri
Yukarı