Takım yüzünden sürekli kaybediyorum

Yahu 6 senedir bronz liginde olduğunuzu söylüyorsunuz. Suçu neden başkasında arıyorsunuz? Şu an fresh hesabı en kötü ihtimalle altın liginden başlatıyor zaten. 6 senedir bronzdan çıkamıyorsanız suçlusu ben miyim? Suçu neden bende arıyorsunuz?

Kardeşim takıma gelen psikopat tipleri görmüyor musun? Herkes farklı şeyler yaşıyor şu oyunda. Zaten enteresandır ki LoL'de 6 maç üst üste kazanıyorsam 2 gün sonra 6 maç üst üste kaybediyorum. Suçu başkasında arama diyorsun, adam feeder suçu bendemi arayayım? Ya da toksiklik yapan bir adama karşı suçu bendemi arayayım?

Kardeşim takıma gelen psikopat tipleri görmüyor musun? Herkes farklı şeyler yaşıyor şu oyunda. Zaten enteresandır ki LoL'de 6 maç üst üste kazanıyorsam 2 gün sonra 6 maç üst üste kaybediyorum. Suçu başkasında arama diyorsun, adam feeder suçu bendemi arayayım? Ya da toksiklik yapan bir adama karşı suçu bendemi arayayım?
Hocam ben gm olarak senin oynadığın liglere gelip sürekli maçları taşıyorsam şans ile mi yapıyorum yoksa o ligden daha iyi olduğum için mi? Sen de oyunda iyi oynayarak maçları taşıyabilirsin.

Tamam kardeşim haklısınız.
Bunlara niye cevap veriyorsun ki bir tane silver stuck hesap versen solo girerse 20 maçtan 4-5 tane en az lose alır ama sorsan herkes gm herkes tek başına taşıyor. Sezon 5 falan sanıyorlar herhalde oyunu. Şansa kasmış bir gerçek bronz oyuncusu bile rastgele şeylere basarak bir şey yapabiliyor artık oyunda. Öyle 1v5 devri geçti.

Bunlara niye cevap veriyorsun ki bir tane silver stuck hesap versen solo girerse 20 maçtan 4-5 tane en az lose alır ama sorsan herkes gm herkes tek başına taşıyor. Sezon 5 falan sanıyorlar herhalde oyunu. Şansa kasmış bir gerçek bronz oyuncusu bile rastgele şeylere basarak bir şey yapabiliyor artık oyunda. Öyle 1v5 devri geçti.
Arkadaşın verdiği cevap gibi ben de cevap vereyim. Tamam kardeşim insanlar şansa bala maç kazanıyor o liglerde haklısın. Oyunu daha üst liglerdeki insanlar değil de siz biliyorsunuz.

Arkadaşın verdiği cevap gibi ben de cevap vereyim. Tamam kardeşim insanlar şansa bala maç kazanıyor o liglerde haklısın. Oyunu daha üst liglerdeki insanlar değil de siz biliyorsunuz.
Şansa bala kazanmıyor ama burda GM'yim her el 1v5 atılır muhabbeti yapman çok saçma. Esnekte GM'sin büyük ihtimal, şimdi gidip 0 hesap alsam plat 1 başlatır yanıma da alırım 4 tane iyi oyuncu senin ligine 20-25 elde gelirim. Ya da tek çiftte bot preyle 50 maça falan gelirim. Yüksek elo olmanın değeri mi kaldı da sanki bunun muhabbetini yapıyorsun :D

Edit: Türkiye sunucusunda GM çok iyi hemen e-spor düşünmelisin boşuna kendi yeteneğini harcama :D

Şansa bala kazanmıyor ama burda GM'yim her el 1v5 atılır muhabbeti yapman çok saçma. Esnekte GM'sin büyük ihtimal, şimdi gidip 0 hesap alsam plat 1 başlatır yanıma da alırım 4 tane iyi oyuncu senin ligine 20-25 elde gelirim. Ya da tek çiftte bot preyle 50 maça falan gelirim. Yüksek elo olmanın değeri mi kaldı da sanki bunun muhabbetini yapıyorsun :D

Edit: Türkiye sunucusunda GM çok iyi hemen e-spor düşünmelisin boşuna kendi yeteneğini harcama :D
Ego tatminini ben mi yapıyorum sen mi yapıyorsun hocam? Kimse burada üst liglere çıkmak çok zor demedi. Ancak bronzda maç kazanmak şans işi mi sence? Kendi kendine sohbet kurmuşsun, benim dediklerimi çarpıtarak cevap veriyorsun. Daha da cevap vermeye gerek yok dislike at geç.

Diyorlar ya suçu kendinde ara diye size suçu kendimde aradığım bir tablo göstereyim. Fotoğrafa iyi bakın kim Support kim ADC anlaşılmıyor da. Oyun boyunca kill çaldı Support'um. Uyardımda yapma dedim oyun sonu hasar vuramam dedikçe inadına çaldı. Karşı ormancı Full botta oynadı açılamadım bile farm bile yaptırmadılar early Game de. Oyun sonuda ben asistlerime bakın dedikçe küfür etmeye başladılar. Sadece jungler beni oyun sonu savundu. Bende iyi cezalandırdım ama küfür edenleri. Maçın sonlarına doğru kazanma şansımız arttı ben ise sırf küfür ettiklerinden dolayı sırf kazanmamak için oynadım orman döndüm, kule falan aldım ama hiçbir TF'ye girmedim. Kısaca kaybetmek için oynadım. Hakedene hakettiği gibi davranın. Nasılda yalvardılar lütfen oyna diye. TR serverinin son durumu bu. Bu oyun bitmiş. Savunanlarda takımlı giren kişiler. Ya da parayı basıp kendini boostlatan tipler.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-04-24 040602.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-24 040602.png
    265,2 KB · Görüntüleme: 6

Geri
Yukarı