Takım yüzünden sürekli kaybediyorum

Şu oyunda main karakter diye bir tabir yok. Bu tabir kömür elo oyuncusunun çıkarttığı bir tabir. Takıma göre kahraman almazsan kaybedersin zaten. Orman alınmışken bir orman karakteri de sen alıp iki kişi orman keserse o oyun baştan kayıptır zaten. Duo'ya da komple takımla görmediğin sürece ve main karakter ile oynamaya devam ettiğin sürece bronz Elo'da kalırsın.

Duo girmek solodan daha zor çünkü mmr çok değişiyor. Dediğiniz gibi takıma göre karakter almalıyım özellikle soloda ama kömür eloda last pick salmıyorlar.

Solo'dan yar geç takımla işin yok :D

Sen hiç morde gibi hantal çarla 49 7 katarina öldürmeye çalıştın mı?

Yok hiç gelmedi bana öyle bir istek.
1111.PNG

Bronz eloda oyun kaybediyorsan suçu kendinde ara, takımında değil.

En saçma cevaplardan biri olabilir. Takımı feedliyorsa adam nasıl suçu keninde bulsun? Benim de 10/3 gittiğim maçlarım var ama takım feedliyor diye kaybediyorum. LoL CS gibi değilki. CS de 4 kişi kötü oynasa bile sen iyi oynuyorsan taşıma ihtimalin vardır. LoL'de 4 kişi 1 kişiyi beslediğinden taşıma ihtimalin düşüktür.

@yorumcuu, kümeniz nedir? Mevcut olarak hangi ligtesiniz?

Bronzdayım ve oyunu 6 yıldır oynuyorum ve bronzdan çıkamıyorum. Kötü oynadığım maçlar var tabii ki. Ama bronz seviyesinde değilim. Sürekli takımıma feeder, toksik, küfürbaz geliyor. ADC oynuyorum her şey süper 15/3 gittiğim maçı kaybediyorum. Nasıl mı? Botu eziyorum bir bakıyorum mid 0/5 feedlemiş. Bir bakıyorum Jungle 0/7. ben ne yapayım şimdi? Heriflerden yarısı kasılmış. Tek yiyorum haliyle. Diyorsunuz ya kendi hatalarınıza bakın. Bakıyorum da bakmama rağmen yine de bir şey değişmiyor. Takımım feedlediğinde ben ne yapayım? CS 2 mantığı yok ki LoL'de. Kasılan kazanır mantığı var. Zaten adam kasılmışsa iyi oynuyordur. Artık şu oyundan sıkıldım. Kaç kez bırakıp geri başlıyorum. Resmen çöplük. Rank sistemide çöp. 45 dakika uğraştığım maçta LP kaybediyorum. Bari -0 veya -5 versin. Ya da uzun sürdüğünden dolayı +5 falan versin. Oyun boyu kill alıp sonunda kaybediyorum. Üstünede dini inancıma dahi küfür yiyorum. O yüzden burada oyunu savunmayın. Yok kendini geliştir falan da demeyin. TR serverinde ancak 5 kişi girip maç kazanırsınız. Boostlanırsınız. Gerisi fasa fiso.

Varsayalım ki takımınız kötü, takım hep mi kötü geliyor? 6 senedir Bronz liginden çıkamıyorsanız demek ki kötü oyuncusunuz. Bunun başka açıklaması yok, o lige aitsiniz demektir. O ligte oynayanlar nasıl oynuyor? Demek ki o lige ait değiller ve bir şekilde küme yükseliyorlar. Size gelen kötü oyuncular karşı takıma gelmiyor mu? Tabii ki de geliyor. Bahanelerin arkasına sığınmamak gerek.

Varsayalım ki takımınız kötü, takım hep mi kötü geliyor? 6 senedir bronz liginden çıkamıyorsanız demek ki kötü oyuncusunuz. Bunun başka açıklaması yok, o lige aitsiniz demektir. O ligte oynayanlar nasıl oynuyor? Demek ki o lige ait değiller ve bir şekilde küme yükseliyorlar. Size gelen kötü oyuncular karşı takıma gelmiyor mu? Tabii ki de geliyor. Bahanelerin arkasına sığınmamak gerek.

Arkadaşım niye bahane arayayım? Sen bana bunun cevabını ver bakayım. 0/7 giden bir takım arkadaşıma karşı ne yapabilirim? Ben lanede iyi gitsem bile rakip pert ediyor beni. Beni anlamıyorsunuz.

Yahu 6 senedir Bronz liginde olduğunuzu söylüyorsunuz. Suçu neden başkasında arıyorsunuz? Şu an Fresh hesabı en kötü ihtimalle Altın liginden başlatıyor zaten. 6 senedir Bronzdan çıkamıyorsanız suçlusu ben miyim? Suçu neden bende arıyorsunuz?

Yahu 6 senedir Bronz liginde olduğunuzu söylüyorsunuz. Suçu neden başkasında arıyorsunuz? Şu an Fresh hesabı en kötü ihtimalle Altın liginden başlatıyor zaten. 6 senedir Bronzdan çıkamıyorsanız suçlusu ben miyim? Suçu neden bende arıyorsunuz?

Arkadaşım niye bahane arayayım? Sen bana bunun cevabını ver bakayım. 0/7 giden bir takım arkadaşıma karşı ne yapabilirim? Ben lanede iyi gitsem bile rakip pert ediyor beni. Beni anlamıyorsunuz.

Herkesin kendince haklı sebepleri var ama ben bu durumu sadece iyi oynanılan maçların akılda kalmasına bağlıyorum her maç öyle oynansa çok rahat çıkılır hangi lig olursa olsun.

Geri
Yukarı