Takım yüzünden sürekli kaybediyorum

Ah be geçmiş olsun hocam. Bu illetten kurtulmanın bence en iyi yolu oyunu bırakmak. Aynı durumu defalarca kez yaşadım. En sonda yeter be dedim sildim oyunu, o gün bu gündür 3 yıldır oynamıyorum.

Bir süre ara vermeye karar verdim. En yakın arkadaşlarıma tembihledim bugünden sonra tatile kadar olan tarihte herhangi bir maç kaydımı bulursanız beni dövün diye :D

Şu an aktifsen beraber girebiliriz istersen. Hatta buradan 5 kişi toplayıp beraber oynayabiliriz ben de hem sıkılıyorum hem kaybediyorum.

Hocam oyun içi nick bırakırsanız oynamaya tekrar başladığımda beraber girebiliriz. Lane nedir?

Maalesef takım kazanm oranını en çok etkileyen unsurlardandır. Çok çok oynayarak kendini geliştirmelisin.
Bir yerlere varmak istiyorsan çok ama çok oyun oynamalısın. Günün çoğunu LoL oynamalısın yani.

Ben 2017'de başladım. 3-4 ay düz oyun oynadım hep. Daha sonra dereceli maç girdim bronz 5'ten altın 3'e çıktım ama günde çok oyun atardım.

LoL piyasada bulunan diğer rekabetçi oyunlardan farklı olarak zeka, yetenek, refleks ve bir yerlere gelmek için de azim ister. Hatta çok çok azim ister. Çünkü yetenek ve zeka bence azim yanında bir şey ifade etmiyor.

Ama LoL'ün artık parlak günleri çoktan bitti. Riot Valorant'a yöneldi. Riot LoL'ün eşleştirme sistemine veya oyun için dengeye uğraşmıyor.
Şöyle diyim norma, sırlaı, dereceli tek ve çoklu oyun modlarında o kadar uzun süre maç bulmasını bekliyorsun bulmuyor ama Aram'da hemen buluyor. İnsanlarda vadi oynamıyor fazla.

Şu oyunda main karakter diye bir tabir yok. Bu tabir kömür elo oyuncusunun çıkarttığı bir tabir. Takıma göre kahraman almazsan kaybedersin zaten. Orman alınmışken bir orman karakteri de sen alıp iki kişi orman keserse o oyun baştan kayıptır zaten. Duo'ya da komple takımla görmediğin sürece ve main karakter ile oynamaya devam ettiğin sürece bronz Elo'da kalırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı