[Sürprizbozan] The Last of Us Part II tartışması

Zaten dediğim gibi gözünü kan bürümüş birini oynuyoruz. İntikam için suçu olmayan bir insanı öldürdü yolda. Fat Geralt'ı o yüzden Lev i de öldürmeliydi ve hikayeyi intikam alınmış bi şekilde kapatabilirdi.
İntikam için suçu olmayan kimi öldürdü ben hatırlamıyorum. Nefsi müdafaa hariç tabii.

İntikam diye bir şey kalmadı ortada Abby dediğin karakter. Dina'yı bir kere, Ellie'yi 2 kere, 1 kere de Tommy'i bırakıyor hala hangi intikamdan bahsediyorsunuz.

İntikam için suçu olmayan kimi öldürdü ben hatırlamıyorum. Nefsi müdafaa hariç tabii.

İntikam diye bir şey kalmadı ortada Abby dediğin karakter. Dina'yı bir kere, Ellie'yi 2 kere, 1 kere de Tommy'i bırakıyor hala hangi intikamdan bahsediyorsunuz.
Bunu oyun olarak düşünme gerçek olarak düşün. Babanı gözünün önünde öldürücekler sen o öldüreni öldürmeye çalışırken arkadaşların ile 3 4 kere ölüme yaklaşıcan fakat seni öldürmeyecek. Sen vazgeçer miydin? Ben geçmezdim o benimle dost olmak istese bile tamam diyip arkadan vururdum kindar olmanın kötü yanı bu olsa gerek.

Bunu oyun olarak düşünme gerçek olarak düşün. Babanı gözünün önünde öldürücekler sen o öldüreni öldürmeye çalışırken arkadaşların ile 3 4 kere ölüme yaklaşıcan fakat seni öldürmeyecek. Sen vazgeçer miydin? Ben geçmezdim o benimle dost olmak istese bile tamam diyip arkadan vururdum kindar olmanın kötü yanı bu olsa gerek.
Bak ben kindar biriyim biri babama bir tokat atsa bile kan kustururum ama bu Ellie. Bu biz değiliz kendimiz gibi düşünemeyiz.

Keşke piyasada konuşan insanlar da böyle yorum yapsa. Hikayesi çöp, oyun çöp deyip geçiyorlar çoğu zaman.

Kardeşim tek kişilik bir oyunda hikaye olmasa oynar mısın? Hikayesi harika bir oyun ama sadece 2 boyutlu olsa gene oynarım ben. Online oyunlar bunun için var. Biraz Telltale Games örnek alsalarmış, adamlar yoklukta parasızlığın içinde 10/11 şahane TWD serisini çıkartılar.

Lee en azından Jole gibi ölmedi, bir amacı olarak öldü, Kenny de aynı. Clem en azından Elli gibi de değildi, aynısı Clem'in başına gelse Abby'nin kafasına sıkardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı